Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Propunere « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lau
MesajTrimis: Dum Oct 07, 2007 1:42 am    Titlul subiectului: Propunere Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Am observat ca sunt putine cazurile cand doi sau mai multi useri sunt din acelasi oras. Asta pentru ca nu suntem prea multi inscrisi Crying or Very sad . Dar suntem cei mai buni Smile .
Ma gandeam ca atunci cand unul dintre noi are ocazia sa mearga intr-un oras din care este unul sau mai multi useri, sa anunte si daca este posibil, sa stabilim o intalnire. Cred ca ar fi ceva dragut. Ce ziceti? Smile
In cazul asta, cine ajunge prin Timisoara sau Turnu Severin sa ma anunte cam cu doua saptamani inainte (mai ales daca ajunge in Severin) si poate ne intalnim. Smile
Joi noaptea plec la Bucuresti si stau acolo tot weekend-ul. Asa ca, daca e cineva din Bucuresti si vrea sa ne intalnim, sa ma anunte. Mi-ar face placere Smile .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DeeDee
MesajTrimis: Dum Oct 07, 2007 8:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

Imi place ideea Very Happy eu sunt din Giurgiu, am un var mai mic la Turnu-Severin, dar nu ne vedem prea des. Eu o sa vin luni in Bucuresti si stau pana vineri. Poate facem cumva si ne vedem Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Dum Oct 07, 2007 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu merg destul de des la Tm Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Oct 07, 2007 12:42 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da..este minunata ideea Wink noi oricum ne-am "sfatuit" ca pe viitor in cadrul activiatilor de fan-club sa ne intalnim fanii in orasele in care Anka sustine concerte Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Dum Oct 07, 2007 2:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Patrik, in cazul asta poate ne intalnim in Tm Smile . In Arad nu prea ajung.
DeeDee, nu stiu ce sa zic. Duminica sau luni voi pleca din Bucuresti. Dar poate ne vom intalni in Severin...candva:)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DeeDee
MesajTrimis: Dum Oct 07, 2007 6:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

am inteles ca vii joia asta Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lau
MesajTrimis: Joi Oct 11, 2007 7:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Acum plec spre Bucuresti si ajung maine dimineata.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Aug 20, 2008 10:33 pm    Titlul subiectului: Re: Propunere Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Lau a scris:
Am observat ca sunt putine cazurile cand doi sau mai multi useri sunt din acelasi oras. Asta pentru ca nu suntem prea multi inscrisi Crying or Very sad . Dar suntem cei mai buni Smile .
Ma gandeam ca atunci cand unul dintre noi are ocazia sa mearga intr-un oras din care este unul sau mai multi useri, sa anunte si daca este posibil, sa stabilim o intalnire. Cred ca ar fi ceva dragut. Ce ziceti? Smile
In cazul asta, cine ajunge prin Timisoara sau Turnu Severin sa ma anunte cam cu doua saptamani inainte (mai ales daca ajunge in Severin) si poate ne intalnim. Smile
Joi noaptea plec la Bucuresti si stau acolo tot weekend-ul. Asa ca, daca e cineva din Bucuresti si vrea sa ne intalnim, sa ma anunte. Mi-ar face placere Smile .

Este frumoas? ideea, dar m? g?ndesc c? unii or fi mai timizi. Smile
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Aug 20, 2008 11:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Laughing Laughing Laughing ei, nu e vorba de timiditate. aici intre noi ne cunoastem deja si nu avem de ce sa fim timizi. e dificil sa coincida timpul fiecaruia, distanta, cu ceilalti... de aceea e mai usor sa o asteptam pe Anca in orasele noastre, ale fiecaruia sau cei care sunt din orase mai apropiate unii, fata de altii, merg impreuna. Smile Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mie Apr 21, 2010 11:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Iata ca dupa trei ani petrecuti pe acest forum, timp in care au comunicat doar prin internet si sms, nu numai ca doi dintre forumisti s-au intalnit, dar s-au si cuplat.
Multumim, Anca! Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Apr 21, 2010 11:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

WOW! E extraordinara poza!!! Si povesta de asemenea!
Felicitari! Cred ca Anca o sa fie incantata de poza si de ce ai scris!
Inca sunt foarte uimit...intr-un sens cat se poate de placut!!!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Apr 21, 2010 11:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Uau!!! Ce frumos!!! Very Happy Very Happy Very Happy Felicitari si sa ne chemati la nunta si botez! Smile) Very Happy Smile Si mai ales, speram ca va canta Anca, da? Smile) Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mie Apr 21, 2010 11:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Va multumim pentru aprecieri. Nu ma asteptam la o reactie atat de rapida din partea vostra. Chiar daca nu am mai intrat de mult pe forum nu inseamna ca am uitat de el Wink
Daca forumul asta a facut sa fim impreuna mi se parea foarte normal sa va anuntam si pe voi si mai ales pe Anca.

Pana la nunta si botez mai e cale lunga, sunt alte prioritati. Dar cine stie? Evident ca va canta Anca Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Apr 21, 2010 11:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Dar cine e fata/fana? Sa stim! Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Apr 21, 2010 11:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Ma bucur ca le am purtat noroc Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community