Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Anka&Loredana-concert:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Mie Oct 10, 2007 10:33 pm    Titlul subiectului: Anka&Loredana-concert:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Sambata 13.10.2007 Anka va canta alaturi de Loredana intr-un concert din cadrul "campaniei impotriva cancerului la san" Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Mie Oct 24, 2007 8:17 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 11, 2007 12:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

In Bucuresti, nu? Poate se duce careva sa ne aduca poze si inreg. eventual. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Oct 11, 2007 7:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

In P-ta Revolutiei in caz ca e tentat cineva Wink

Ultima modificare efectuată de către PATRIK la Lun Oct 15, 2007 10:13 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 11, 2007 10:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Cel mai mare regret al meu este ca nu m-am mutat in Bucuresti la facultate. Dar am sa ma mut dupa ce termin Facultatea din Galati. O sa avem bucuria sa vedem concertul aici pe forum. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Oct 11, 2007 10:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Chiar nu o fi pe tv concertul....acasa tv?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 11, 2007 10:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Malina mi-a zis k va fi si la Tv si ne va pune adminul si inreg. pe forum. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Oct 11, 2007 10:29 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Eu am vazut f des promoul pt concertul si evenimentul acesta la pro tv...poate o fi difuzat acolo...in orice caz facem cumva sa avem si inreg aici in forum Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Sâm Oct 13, 2007 7:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

aaa ce naspa ca sambata plec inapoi in Giurgiu. dar daca e la tv, e ok Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Oct 13, 2007 5:05 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Mult succes in aceasta seara Anka!ma gandesc la tine cu mare drag Very Happy sunt sigura ca concertul va fi bestial Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Sâm Oct 13, 2007 8:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Va fi cel mai tare SHOW !!! As fi dat orice sa pot sa fiu si eu acolo sa o vad. Very Happy Cu siguranta si voi. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
relyana
MesajTrimis: Dum Oct 14, 2007 2:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 22/Feb/2007
Mesaje: 5

Am fost ieri la concert in echipa de voluntari care sustine lupta impotriva cancerului la san. Nici meciul de aseara (sunt microbista Laughing) nici ploaia nu ne-a oprit sa impartim flyere si informatii despre cum poate fi prevenit sau descoperit la timp cancerul la san, iar faptul ca Anka s-a alaturat acestei campanii nu poate decat sa ne bucure si sa ne reconfirme faptul ca iubim nu doar artistul Anka ci si omul Anca Badiu.
Am fost impresionata de oamenii care au ramas in ploaie cateva ore cantand si dansand cu Loredana & Co, Conekt R, Bogdan Bradu si bineinteles ... ANKA Wink

FELICITARI ANKA !!!
_________________
"Sometimes I'm Good But When I'm Bad I'm Even Better"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Oct 14, 2007 4:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Multumim pt vesti! Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Oct 14, 2007 4:30 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Super relyana!ma bucur ca ai luat parte la eveniment!multumim pt newsuri! Very Happy sunt sigura ca a fost cat se poate de senzational...la fel au zis si cativa prieteni ai mei care au fost aseara prezenti acolo Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mar Oct 16, 2007 11:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

S-a scris pe forumul Acasa despre concertul de sambata dar scrie doar despre Loredana. Este si un video si la final se aude cum canta Anka dar nu o arata pe Anka pt ca se aude exact la finalul videoului. Asteptam sa vedem maine aici imagini doar cu Ankutza noastra. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community