Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 ANCA BADIU & LOREDANA GROZA - EXTRAVAGANZZA LIVE « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
aadmin
MesajTrimis: Mie Oct 17, 2007 3:23 am    Titlul subiectului: ANCA BADIU & LOREDANA GROZA - EXTRAVAGANZZA LIVE Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87



Ultima modificare efectuată de către aadmin la Mie Oct 17, 2007 1:51 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Oct 17, 2007 7:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Super fain...le iubesc pe amandoua
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Oct 17, 2007 11:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Suuuuuper!!! Imi place la nebunie vestimentatia Ankai. Despre prestatie, nu e nevoie sa mai spun! Impecabila! Ar fi trebuit sa o mai lase pe Anka sa cante si o piesa proprie. Nu ma satur sa o vad pe Anka pe scena si cantand LIVE !!! Va jur!

Multumim muuult!!!!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Oct 17, 2007 8:15 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Aceasta prestatie m-a lasat fara cuvinte...nu cred ca pot exprima exact ce am simtit privind si ascultand....a fost deosebit acolo,totul... Anka si Loredana au fost la inaltime Wink ...si de aceasta data Anka m-a facut sa ma simt foarte mandra, fericita si entuziasmata ca sunt fana ei...
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Vin Oct 19, 2007 1:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Intr-adevar foarte frumos. Si mie mi-a placut. Cred ca ar fi bine daca ar scoate cateva melodii impreuna. Sunt sigur ca ar iesi ceva super. Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 1:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

a fost intr-adevar o aparitie surprinzatoare si performanta mi s-a parut reusita. Extravaganza parca suna si mai bine cu Anka. Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community