Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 Admiratia pt alti artisti « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 18, 2007 8:15 pm    Titlul subiectului: Admiratia pt alti artisti Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Am fost acuzat ca scriu pe mai multe forumuri si ca admir mai multi artisti. Voi nu admirati mai multi artisti, nu va place muzica mai multor artisti? Nu scrieti si pe alte forumuri pt ca ii admirati pe acei artisti? Asta nu pot sa inteleg. Ce este asa rau in asta?

Insa, de la simpla admiratie pana la a fi fan adevarat doar a unuia sau cel mult 2 , 3 artisti este altceva nu? Eu o ador pe Anka, imi place la nebunie muzica ei, ca drept dovada am albumul ei. Pe langa Anka, le indragesc mult pe Andra, Analia Selis, Adela Popescu si Alexandra Ungureanu cu cei de la Crush. Acestia sunt singurii artisti a caror albume le-am cumparat. In rest, mai sunt alti artisti carora doar le ascult muzica, nu sunt un fan adevarat si amj scris pe forumul lor doar ca imi place muzica lor. Poate aici ma intelegeti pt ca in rest au fost numai rautati, ipocrizii si cinisme.

Voi ce ziceti? Am dreptate sau nu?
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Oct 18, 2007 8:40 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Adi...nimeni nu acuza de nimic...in inima unui om pot fi mai multe persoane Wink poti sa admiri mai multe persoane...insa Fan adevarat esti al unui singur artist!Eu sunt FANA Ancai din momentul in care am vazut-o pe scena pt prima oara...si nu se compara tot ce simt pt ea...DE EXEMPLU cu admiratia ce o am pt Alecia Moore(PINK).ascult Pink am avut ocazia sa o vad la B'estival...sunt inscrisa si in forumul ei...dar atat...cred ca ma numesc in ceea ce o priveste"consumatoare Pink" Very Happy Iar in ceea ce ma priveste legat de Anca...FAN FOR LIFE!!! Twisted Evil
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Oct 18, 2007 9:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nu aici ai fost acuzat ci pe alt forum Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 18, 2007 9:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Pai asta am spus. Din cate stiu si tu scrii pe mai multe forumuri, nu-i asa? Nu vad nimic rau in asta. Ori is eu nebun ori aia nu-s pe treaba lor?
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community