Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
 piese preferate(de sezon):) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Lun Oct 29, 2007 11:50 pm    Titlul subiectului: piese preferate(de sezon):) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Daca aveti piese preferate actuale din muzica postati aici piesa,artistul..etc Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Mar Oct 30, 2007 11:57 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Lun Oct 29, 2007 11:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

va place noul single impact? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Lun Oct 29, 2007 11:57 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

da mie imi place...e ok,am ascultat-o de cateva ori Wink clipul e si el ok Wink suna bine piesa Wink au lucrat ceva la ea Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 1:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Putem sa vorbim si despre alte trupe?
Nu mai inteleg.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 6:56 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Lau a scris:
Putem sa vorbim si despre alte trupe?
Nu mai inteleg.

Draga Lau,hai ca nu vreau sa te las in "ceata"din nou.am facut acest topic special pt singeluri de moment,nu neaparat pt trupa care le interpreteaza.Iar legat de nedumerirea ta,putin mai veche...am zis de atunci ca putem discuta despre alte trupe Wink alte trupe in afara "respectivei trupe"din care Anca a facut parte Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 7:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Se putea vorbi despre asta si la "muzica buna" Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 7:08 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da,Patrik intr-adevar Wink dar si aici e ok ,ca discutam piese ale momentului si acolo discutam in general si preferintial de toata muzica buna Wink mai bine sa fie o cuprindere mai larga pe o tema Rolling Eyes eu asa cred Rolling Eyes
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 9:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Pe langa "Hello" semnat Crush & Alexandra Ungureanu care se afla pe locul 1 in preferintele mele de multa vreme, mai amintesc si noua piesa a Danei Nalbaru "Mai e o zi", care e de-a dreptul extraordinara si mai aduc in discutie un comeback: Andreea Antonescu cu piesa "Doua zile". Imi mai place si "Silent time" de la Essenza, am ascultat-o mult inainte sa plec din tara. Wink
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 10:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Mie imi place f. mult noua piesa a celor de la Impact, "Love or die". Pt ca ne-a intrebat Anka. Chiar imi place super mult piesa. Suna super!

Desigur ca pe langa asta, sunt "HELLO", de la Crush si Alexandra, dupa cum bine se stie, apoi "Feel"-Dj Rynno si Sylvia, Diana-Mi-ai frant inima, etc. Sunt multe piese si artisti a caror anumite piese imi plac sau chiar si muzica lor in general. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 10:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Pentru mine ANCA BADIU IS THE BEST!De la noi doar ea imi place.
Cat despre melodia celor de la Impact mi se pare un house ieftin, de acum 10 ani. Este o parere si va rog sa o considerati asa.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Carolina
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 10:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 30/Apr/2007
Mesaje: 17

Si mie din muzica romaneasca imi place doar Anka in rest ascult numai muzica straina
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Oct 30, 2007 11:34 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Si mie imi place proiectul "Dj Rynno&Sylvia" Wink Mai exact piesele cu care au intrat pe piata muzicala:"Feel" si "Save me" Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 12:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

am vazut clipul nou Impact pe youtube. piesa e f. tare, ritmul e pe masura si beat-urile mi se par actuale. per ansamblu, imi place... singura bila neagra as da-o pentru versuri... care mi se par destul de slabute. in rest, ma bucur ca Impact au regasit calea cea buna dupa ultimele 2-3 piese care pur si simplu m-au dezgustat. Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
DeeDee
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 1:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

e draguta melodia de la impact, dar recunosc ca nu simt nevoia s-o ascult prea des.
in schimb melodia silviei e in heavy rotation Cool
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lau
MesajTrimis: Lun Noi 05, 2007 7:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

O melodie care o ascult cu placere este Apologize-Timbaland. Se pare ca usor, usor incep sa ascult si muzica mai lenta Smile . Poate datorita melodiei Cineva care imi place tot mai mult. Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community