Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 My blog:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lau
MesajTrimis: Mie Noi 07, 2007 9:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Mi se pare o idee buna. Mai ales ca aproape toti avem bloguri foarte misto(aici ma exculd pe mine) cred ca oricare din ele poate fi oficial.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mie Noi 07, 2007 11:01 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

da Lau...numai ca cel oficial va fi cu totul altfel Wink de aceea zic sa venitzi cu idei, sa ne aducem toti contributia la el si sa fie nu numai al unui titluar ci al nostru,al tuturor din forum Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mie Noi 07, 2007 11:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Uite ceva ce nu este pe nici un blog si la care acum m-am gandit: un interviu cu Anka. Ce ziceti? Asta ar insemna sa incercam sa ii luam un interviu Ancai, un interviu altfel decat ce este pe cateva site-uri. Mai bine zis Malina sa-i ia un interviu ca noi nu prea putem, iar ea cred ca o intalneste mai des. Smile
Alte parerei...?
Nimeni...nimic? Smile
Doar eu si Malina...? Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DeeDee
MesajTrimis: Vin Noi 09, 2007 11:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

o idee foarte buna. mai ales ca eu de al meu nu prea am timp. asa ca la celalalt stiu sigur ca o sa fie mereu cineva sa-l updateze. vreau sa ajut la design. imi place tare mult. si stiu si html.
foarte buna si ideea cu interviul. cred ca metoda cea mai buna ar fi sa i-l ia mali. sau daca e cu toti, intr-o conferinta pe mess. si dup-aia transcrisa frumos cu litere mari si fara prescurtari (ma ofer eu si la asta)
chiar astept sa vad ce se intampla Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Sâm Noi 10, 2007 12:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

mi-l imaginez nu ca pe o pagina web cu o structura stabila. nu vreau sa fie o copie a site-ului oficial sau nu m-am gandit la el ca avand anumite rubrici. tocmai asta sa fie farmecul. fiecare dintre noi sa-si aduca contributia in felul lui, cum stie el mai bine. cu niste versuri, un wallpaper, o poza modificata, o recenzie la o piesa, un amalgan de ganduri, orice... Wink

bineinteles, ca sa nu iasa un haos total, vom avea nevoie de cateva reguli initiale si de un admin care sa aiba grija ca acestea sa fie respectate. Smile

intre timp, ma interesez care e cel mai bun host (in sensul de features si tot ce mai ofera) pt un blog cu autori multipli. daca stiti vreunul anume care e mai rasarit sau pe care l-ati folosit in trecut pentru scopuri similare, dati un semn.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Sâm Noi 10, 2007 2:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Sunt total de acord cu un Blog Oficial unde sa contribium si noi si sa ne scrie si Anka, sa ne impartaseasca trairile ei si ce simte ea. Very Happy

Am sa vin si cu idei dar acum sunt obosit rau si nu mai pot gandi limpede. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Noi 10, 2007 1:03 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Okey..eu zic sa stabilim o data cand sa facem o conferinta pe mess pt a stabili exact cum si cand ne apucam de crearea acestui blog!astept propuneri pt o ora de conferinta.pt mine ar fi ok maine,duminica dupa ora 18 Wink va las si pe voi sa stabiliti o ora cand ne putem intalni toti!eu am id-urile tuturor din forum asa ca o sa deschid eu conferinta si va invit pe toti! Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mar Noi 20, 2007 4:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Sa va mai uitati pe blogul meu pt ca ma ocup mereu de el si pun noutati. Astept si commenturile voastre la subiectele pe care le-am deschis. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Lun Aug 18, 2008 10:44 pm    Titlul subiectului: Re: Official Anka Blog:) Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

MALINA a scris:
Ce ziceti dragii mei?Va surade ideea unui blog oficial la care sa contribuim toti?Ideea a fost a lui Luczian si mie mi s-a parut foarte buna!Cum fiecare avem cate un blog pt Anka,am putea sa avem si un blog oficial uploadat periodic care sa-l trecem in site-ul oficial Wink
Astept parerile voastre! Very Happy alaturi de idei si propuneri pt structura unui astfel de blog Wink

Mi-ar sur?de ideea unui blog (musai pe BlogSpot!) ?n care toate articolele s? fie scrise de Anka. Smile
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Mar Aug 19, 2008 7:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

si mie mi-ar placea sa aiba Anca blog. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mar Aug 19, 2008 10:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

P?i poate tocmai i-am dat o idee. Very Happy
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Dee-Dee
MesajTrimis: Joi Aug 21, 2008 11:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Ian/2008
Mesaje: 35
Locație: Giurgiu

Sau cand nu poate ea, sa mai scrie si forumistii cate ceva. Dar in primul rand Anca Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Joi Aug 21, 2008 11:25 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Aceasta idee,a unui blog oficial...mi-a venit de ceva timp...si ma tot gandesc cand si cum e cel mai bine sa se materializeze Wink Vom vedea pe viitor Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Aug 21, 2008 11:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Asta cred ca depinde doar de Anca
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Aug 22, 2008 12:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

eu ma gandesc ca ar fi bine odata cu lansarea noului site, a noului album. acum ramane doar la aprecierea Ancai, cand considera ea ca e pregatita pentru asta si Mali, ne va spune. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare Pagina 3 din 4

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community