Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 all friends of Fan-club « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Vin Apr 06, 2007 1:35 pm    Titlul subiectului: all friends of Fan-club Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Dragi fani si forumisti,ca sa incepem activitatea fan-clubului Anka va rog sa imi lasati intr-un mesaj privat(aici in forum) id-ul de yahoo messenger pentru a putea sa iau legatura cu voi on-line si in timp util!
Va astept cu drag! Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată MALINA la Dum Oct 28, 2007 6:59 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
teo_papi
MesajTrimis: Vin Apr 06, 2007 8:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 5
Locație: Bucuresti

Siiiii...ce o sa facem? Very Happy
_________________
---custom tenes tuning---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Apr 07, 2007 1:34 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

sal.o sa facem ce se face intr-un fan club..de aceea vreau sa luam legatura pe messenger Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
teo_papi
MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 1:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 5
Locație: Bucuresti

Question si ce se face intr-un fan club? Very Happy
_________________
---custom tenes tuning---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 5:58 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

teo_papi a scris:
Question si ce se face intr-un fan club? Very Happy
chat intre fani si cu artistul respectiv,diferite activitati,intalniri.Deocamdata vroiam id-urile fanilor pt chat si pt intalnirile de la viitoarele concerte ale Ankai Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 9:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Acum macar stie lumea ce se face
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
alexx
MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 9:50 pm    Titlul subiectului: Re: :) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 12/Apr/2007
Mesaje: 4

MALINA a scris:
teo_papi a scris:
Question si ce se face intr-un fan club? Very Happy
chat intre fani si cu artistul respectiv,diferite activitati,intalniri.Deocamdata vroiam id-urile fanilor pt chat si pt intalnirile de la viitoarele concerte ale Ankai Wink


toti promit,asta si nu se tin de cuvant...de ce am crede de data asta?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Apr 14, 2007 3:29 pm    Titlul subiectului: :)replay Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Citat:
Citat:
toti promit,asta si nu se tin de cuvant...de ce am crede de data asta?
salut!ce nu crezi din tot ce se face intr-un fan club?ai fost vreodata intr-un fan club si ai fost dezamagit?aici suntem o comunitate super de fani si prieteni si avem alte standarde!daca vrei sa te convingi e simplu,sa ni te alaturi!
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
alexx
MesajTrimis: Sâm Apr 14, 2007 5:37 pm    Titlul subiectului: Re: :)replay Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 12/Apr/2007
Mesaje: 4

MALINA a scris:
Citat:
Citat:
toti promit,asta si nu se tin de cuvant...de ce am crede de data asta?
salut!ce nu crezi din tot ce se face intr-un fan club?ai fost vreodata intr-un fan club si ai fost dezamagit?aici suntem o comunitate super de fani si prieteni si avem alte standarde!daca vrei sa te convingi e simplu,sa ni te alaturi!


pai ai dovedit deja....ai sters opinia mea,pe care o am despre Anca!Am crezut ca asta e un forum unde iti poti da,pe bune cu parerea...asa daca tu sortezi mesajele,ca Anca sa vada numai posturile pozitive...???!De ce nu lasi si cele negative,dar in limita bunului simt?Cred ca mi-am exprimat parerea,intr-un mod normal,fara injuraturi,etc....daca faci chestii de astea,nu vreau sa-mi imaginezi ce faci in fan-club!Bafta Exclamation
_________________
Lupt pentru cea ce imi place
Lupta si tu...imi vei da dreptate:)))
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Dum Apr 15, 2007 2:40 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ca sa vezi alexx ce fac eu intr-un fan club ar trebui sa ni te alaturi Wink altfel nu am cum sa-ti dovedesc ca noi aici suntem"altfel"si te rog sa nu aduci acuzatii daca nu sti cu certitudine ce s-a intamplat Wink Anka vede si stie tot ce se intampla aici si cu fanii si nu e genul de artist care fuge de critici sau pareri negative sau accepta numai laude Wink Ti-o spun eu cea mai mare fana pt ca asta stiu sigur Wink
pt orice alte nelamuriri si propuneri astept un mesaj privat de la tine sau un mail. Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
alexx
MesajTrimis: Dum Apr 15, 2007 4:10 pm    Titlul subiectului: Re: :) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 12/Apr/2007
Mesaje: 4

MALINA a scris:
Ca sa vezi alexx ce fac eu intr-un fan club ar trebui sa ni te alaturi Wink altfel nu am cum sa-ti dovedesc ca noi aici suntem"altfel"si te rog sa nu aduci acuzatii daca nu sti cu certitudine ce s-a intamplat Wink Anka vede si stie tot ce se intampla aici si cu fanii si nu e genul de artist care fuge de critici sau pareri negative sau accepta numai laude Wink Ti-o spun eu cea mai mare fana pt ca asta stiu sigur Wink
pt orice alte nelamuriri si propuneri astept un mesaj privat de la tine sau un mail. Wink


pai si atunci de ce nu ai lasat postul?chiar eram curios ce va raspunde....acuzatiie erau pe buna dreptate,aveam o parere si trebuia sa o accepti!Daca vrei sa fi intradevar fana adevarata anka,invata sa accepti si parerile mai putin bune!Ti-am spus,prin cea ce faci pe forum,pot sa-mi dau seama ce se face in fan-club!Bafta cu fan-clubul! Very Happy
_________________
Lupt pentru cea ce imi place
Lupta si tu...imi vei da dreptate:)))
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Dum Apr 15, 2007 4:29 pm    Titlul subiectului: replay alexx:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Citat:
Daca vrei sa fi intradevar fana adevarata anka,invata sa accepti si parerile mai putin bune!
crede-ma ca sunt intradevar fana Anka de mult timp si nu e nevoie sa invat sa accept ceva legat de Anka!Pt mine Anka este artistul desavarsit din toate punctele de vedere,cu pareri pro si contra. Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Mai 16, 2007 12:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Totusi ar trebui sa spui mai in detaliu ce intelegi tu prin fanclub si ce faci in calitate de presedinte al fanclubului. Nu de alta, dar in Romania fiecare intelege altceva prin termenul asta. Iti pot spune cum isi desfasoara activitatea un fanclub din Germania daca vrei, dar inainte, pe cat posibil, da-mi niste detalii despre fanclubul tau.
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Mai 16, 2007 7:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Comunicarea cu fanii cred ca e un aspect important si informarea acestora despre toate infor noi despre artist.....asta cred eu....ve spune Malina mai pe larg
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Mai 18, 2007 9:19 pm    Titlul subiectului: ok Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Tainted Love a scris:
Totusi ar trebui sa spui mai in detaliu ce intelegi tu prin fanclub si ce faci in calitate de presedinte al fanclubului. Nu de alta, dar in Romania fiecare intelege altceva prin termenul asta. Iti pot spune cum isi desfasoara activitatea un fanclub din Germania daca vrei, dar inainte, pe cat posibil, da-mi niste detalii despre fanclubul tau.

am rugat toti membrii din forum sa-mi trimita un mail prin care sa-si exprime dorinta de a face parte din fan-clubul Anka Very Happy si vom face un chat si alte activitati imediat ce Anka va incepe primul ei turneu!ti-am lasat si un mesaj privat in forum cu id-ul meu de messenger pt alte amanunte.
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community