Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 cineva « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
anca
MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 5:46 am    Titlul subiectului: cineva Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

hello!sunt rupta ...deabia acum am terminat de filmat..nu pot sa va spun decat ca ,va fi un clip ffffffffff tare si va fi gata in ianuarie..sunt f multumita pt ca va fi ceva superrrrr....ma duc direct in pat sa dorm pt ca maine am 2 filmari,va pupicesc Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lau
MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 1:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Eram convis ca va iesi foarte bine. Felicitarile mele! Smile Nu putem sa stim si noi cam despre ce este vorba in videoclip? Smile Deja eu nu mai am rabdare pana in ianuarie. Si cred ca nu sunt singurul. Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 10:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Buna Anca !!! Multumim mult pt mesaj !!! Ma bucur mult ca ai filmat un nou clip dar imi pare rau ca tocmai in ianuarie va fi gata. Ma gandeam ca ne vei oferi cadou de sarbatori acest clip dar este ok daca nu s-a putut. Ne vom bucura de "My Baby" mai mult. De abia astept si eu sa vad clipul acum ca ne-ai spus ca va fi si mai super ne-ai starnit o curizitate mare. Smile Dar vom astepta. Asa ca Lau, nu cred ca putem afla si va trebui sa asteptam aceasta surpriza pt ca de fiecare data Anca ne ofera surprize ce sunt asteptate mult dar pt care merita cu adevarat asteptarea. Asta cred ca este si una dintre cheile succesului. Rabdarea si lucrurile facute cu calm, nu in graba de dragul de a oferi o bucurie de moment si care mai apoi sa se epuizeze si sa fie ca toate altele. Very Happy Moama da ce am mai scris. Smile Gata. Tac. Smile Razz

Puuup Anca !!!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MihaiB
MesajTrimis: Lun Dec 03, 2007 10:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 15
Locație: Vancouver

Si noi ( astia de la departare de casa) abea asteptam Very Happy , cu toate ca nu putem vedea videoclipul decat pe internet . Poate in viitor Anka va scoate un dvd cu toate videoclipurile si ceva aparitii de la emisiuni tv Very Happy , iar eu voi fii primul care l-as cumpara !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Joi Dec 06, 2007 10:41 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ma bucur mihai ca sunteti aici in forum alaturi de noi si asteptati clipul cu aceeasi bucurie si acelasi entuziasm ca si noi Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Dec 06, 2007 10:43 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Despre "Cineva"si pe site-ul Best music:
http://www.bestmusic.ro/Anka_Badiu_a_pierdut_pe__Cineva__in_noul_videoclip-stiri7023-1.html
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Dec 06, 2007 10:45 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Alt site care ne informeaza despre "CINEVA" Wink Noul clip Anka Badiu apare in 2008

http://www.e-zine.ro/news_details.php?id=709&pag=1&par=0
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Dec 06, 2007 10:50 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Inca un comment despre clip aici: Anka ?i "Cineva" Very Happy
http://www.curentul.ro/content/view/3019/1/
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Dec 06, 2007 10:57 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Si la "bolero"despre "Cineva":
http://www.bolero.ro/index.php?req=stireazilei&action=fullnews&id=818
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MihaiB
MesajTrimis: Sâm Dec 15, 2007 8:21 am    Titlul subiectului: Re: :) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 15
Locație: Vancouver

MALINA a scris:
Ma bucur mihai ca sunteti aici in forum alaturi de noi si asteptati clipul cu aceeasi bucurie si acelasi entuziasm ca si noi Wink


Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community