Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 Concerte:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Tainted Love
MesajTrimis: Dum Dec 02, 2007 2:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Cand ma intorc in tara, o sa o revad si eu Smile de abia astept!

Multumim pentru poze!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MihaiB
MesajTrimis: Lun Dec 03, 2007 10:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 15
Locație: Vancouver

Si eu sper sa vin in tara la anu si la primul meu concert cu Anca Very Happy .... pozele sant tari de tot, mersi !!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Dum Dec 09, 2007 1:35 pm    Titlul subiectului: concert la cluj:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Din nou Anka imi face o mare bucurie mie si lui Lucian venind la Cluj Very Happy Va sustine un concert in 12.12.2007 Wink Abia astept sapt viitoare Wink E o mare bucurie pt ca o revedem atat de curand Laughing
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Dum Dec 09, 2007 7:29 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Dec 09, 2007 3:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Sad Sad Sad Offf, ce bucurie pe voi. Sad

Speram sa vina si prin Galati sau Braila. Sad


Ma bucur pt voi dar va si invidiez in sensul bun. Smile Sa ne aduceti iar poze si poate si inreg de data asta. Pls!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Dec 09, 2007 4:02 pm    Titlul subiectului: Re: concert la cluj:) Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

MALINA a scris:
Din nou Anka imi face o mare bucurie mie si lui Lucian venid la Cluj Very Happy Va sustine un concert in 12.12.2007 Wink Abia astept sapt viitoare Wink E o mare bucurie pt ca o revedem atat de curand Laughing


iuhuuu! Very Happy nu ma supar daca ar veni si saptamanal la Cluj! Very Happy

me zeri hepi az uel! :dancing:
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Mar Dec 11, 2007 9:46 pm    Titlul subiectului: "Concert extraordinar de Craciun "maine la Cluj:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

"Cluj, 2007/12/12
Asculta-ti inima- alaturi de Martha Wash, Sheila Bonnik, Brad Vee, Mihai Traistariu, Anca Badiu, Bogdan Bradu, Cristina Haios si B & B Gospel Singers." Arrow Asculta-ti inima si vino pe 12 decembrie alaturi de Martha Wash, Sheila Bonnik, Beverly Glen, Brad Vee Johnson, Mihai Traisatariu, Anca Badiu, Bogdan Bradu si Emanuel la Polus Center incepand cu orele 19:00. Deschide-ti inima si doneaza pentru copii bolnavi de HIV/SIDA. Concert extraordinar organizat de IQ BUSINESS TEAM, Polus Center Cluj, Rosal Grup si Hotel Premier cu sprijinul primariei din Cluj, PSI si UNAIDS. Biletele se gasesc in reteaua bilet.ro .In prag de Craciun, bucura-te de frumusetea colindelor alaturi de artisti renumiti si doneaza. Ofera un zambet copiilor bolnavi de HIV/ SIDA. "
http://www.comunicat.ro/files/detalii_evenimente.php?id_com=300
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Dec 12, 2007 2:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Pot sa va rog sa ii faceti si lui Emanuel niste poze? Very Happy

Distractie placuta ca doresc si un poooooooop mare pt Anca din partea mea! Wink
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Dec 12, 2007 5:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

F. frumos ca va canta Anka la acest comcert umanitar. Ma bucur mult.

Distractie placuta si sa ne aduceti poze si inreg, plsss! Stiu ca v-am stresat cu asta. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Dec 13, 2007 7:47 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Acest eveniment a fost de zile mari Very Happy Toti artistii invitati au facut un show exceptional,iar Anka noastra a fosr extraordinara Very Happy O sa punem in curand cateva poze de la eveniment aici!Sincer am ramas impresionata si fff fericita de acest eveniment,de tot ce s-a intamplat acolo!
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MihaiB
MesajTrimis: Sâm Dec 15, 2007 8:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 15
Locație: Vancouver

bun, asteptam poze .... Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
aadmin
MesajTrimis: Sâm Dec 15, 2007 11:19 pm    Titlul subiectului: CLUJ Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Dec 15, 2007 11:20 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Yup...Cluj,o seara minunata Laughing
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Sâm Dec 15, 2007 11:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Dupa mult timp reusesc sa mai intru si eu pe forum. Smile
Inca un concert la Cluj? Norocosilor Laughing
Sper sa fie si in Timisoara doua concerte la un interval de o saptamana Laughing

Am totusi o intrebare:cine e tipul/tipa din dreapata Ancai?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Lun Dec 17, 2007 3:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

tipul e Brad Vee.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mihai
MesajTrimis: Vin Feb 15, 2008 11:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator




Cam gol pe aici...... Twisted Evil
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community