Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Romanian Top Hits 2008 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Sâm Ian 05, 2008 6:09 pm    Titlul subiectului: Romanian Top Hits 2008 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Am fost pusa in tema inca de pe acum cu aceste premii.Anyway... cine e interesat si vrea sa urmareasca evolutia,propunerile si comentariile legate de aceste premii poate sa o faca la adresele:

www.tophit.ro/forum

http://romaniantophits.hi5.com
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată MALINA la Mie Aug 06, 2008 9:44 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Sâm Ian 05, 2008 11:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

M-am logat si eu si am propus-o pe Anka.
Mi-e cam greata de forumul ala si oamenii de pe el.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Dum Ian 06, 2008 1:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Am propus si eu. E o adevarata debandada acolo. Nu se mai tine cont de nimic. F. urat...
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Ian 06, 2008 4:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

incredibil de haotic sunt facute nominalizarile astea... geez... Rolling Eyes

am propus si eu My Baby (Tell Me Why) la "girls - best hit" si la "best hit - 2008". insist, nu uitati sa propuneti piesa si la a 2a categorie, ca te ia cu dureri de cap cand vezi ce au propus insii de-acolo... fly project, enimal ics si alte alea... pfoah...
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Dum Iun 22, 2008 4:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu am propus recent Anka-Cineva.....mai intrati si voi din cand in cand acolo pe forum
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Iul 27, 2008 4:17 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Am vazut in forumul RTH 2008 ca aceasta festivitate se va desfasura in zilele de 2-3august Wink
Sunt curioasa mai ales de prestatiile artistilor invitati Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Iul 27, 2008 4:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

pacat ca nu o vedem si pe anca acolo.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Iul 27, 2008 6:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

ce pseudo-eveniment si asta.. Rolling Eyes
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Lun Iul 28, 2008 11:44 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Adi...eu nu as presupune nimic inca Very Happy din cate am inteles Anca va fi acolo Wink anyway...va tin la zi cu newsuri-le Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mar Iul 29, 2008 8:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Voi fi la premii sambata sau duminica..o sa va spun maine sigur Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Mie Iul 30, 2008 6:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

sambata vom fi la bacau la premii...cine vine?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Iul 30, 2008 7:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

n-am presupus mali dar pentru ca nu a fost propusa nicio piesa de-a ancai in acest top la care s-a votat, m-am gandit ca nu o sa mearga. acum ca ne spui ca mergi anca ma bucur si sper ca o sa si canti pe scena?! sau vei fi doar invitata? habar n-am. nu vreau sa spun prostii. m-as bucura si cu totii ne-am bucura desigur sa te vedem pe scena cantand. Smile pup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Iul 30, 2008 7:45 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anca va canta Adi... Very Happy cred ca va fi f misto! Very Happy si din cate am inteles din profilul hi5 a evenimentului,va fi transmisia premiilor la tvr Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Iul 30, 2008 8:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nu stiu cine mi-a zis ca nu vor fi transmise live premiile Confused
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Iul 30, 2008 9:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

super atunci!!! sa speram ca vor fi transmise la tvr asa cum scrie pe pagina evenimentului si cum a vazut mali. Smile anul trecut s-a difuzat pe tvr 2.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community