Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 Anka @ muzica.ro « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
luczian
MesajTrimis: Lun Mar 03, 2008 1:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

a intrat piesa la propuneri (finally). bagati mare. se poate vota o data la 24 h. Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 9:54 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Piesa e din nou in clasament pe locul 24 si are nevoie de voturile noastre!Multumiri tuturor care au votat-o pt. a reintra in top Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 1:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Super, super ca au pus iar piesa la top. Ne punem pe votare zilnic! Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 7:59 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Azi"cineva" ocupa locul 13 in top Very Happy foarte tare Wink keep voting Twisted Evil
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 1:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

sugestie: topul fiind recent resetat, pozitiile oscileaza f. mult si cel putin intre locurile 10-30, o piesa poate sa urce 15 locuri intr-o zi, la fel de bine cum poate sa coboare tot atatea. asadar si prin urmare, dati si voi calificative pieselor care se afla inaintea Ankai si dupa, astfel incat dupa 1,2..n voturi Cineva sa fie pe un loc fruntas intre piesele care s-au bucurat de aprecierea/neglijenta voastra. Twisted Evil
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 3:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Buna idee Luczian. Very Happy Smile Exact asa am facut si functioneaza de minune. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 9:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Pt toate fetele ,prietenele si mamele voastre,un La multi ani sincer!!pupi Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 11:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Si pt tine Anka, la multi ani si sa ai cea mai frumoasa primavara, plina de iubire, fericire si succese profesional. Te puuup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 11:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Smile La Multi Ani, domnisoarelor si doamnelor si din partea mea!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
luczian
MesajTrimis: Mie Mar 12, 2008 7:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

dragilor, ati adormit in front? Razz bagati mare cu voturile!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Lun Mar 17, 2008 10:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Hello! Ce faceti?

Anka e pe locul 18.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 6:56 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

"Cineva" urca iar putin si ajunge pe loc 16 Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 1:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

asta cu ,,cineva'' urca ....si tot urca,e tare Laughing dragii mei, ce mai faceti?eu sunt super ocupata cu noul album..dar sa stitzi ca nu v am uitat..in curand o sa ma vedetzi pe la toate posturile tv cu noul meu clip
Wink dar mai dureaza ceva,montajul a durat enorm...a fost f complicat.in rest ce sa va spun,ca am deja cateva piese super...dar nu vreau sa vb despre asta,toate la timpul lor...va pupi Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 2:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

eu cu facultatea... caut job.. caut activitati noi.. simt nevoia de o schimbare in viata mea.. profesionala mai ales.. si sentimentala daca s-ar putea.. dar fiecare la timpul lor... cariera e pe primul plan... desi atunci cand esti implinit sufleteste toate ti se par mai usoare si simti altfel pulsul vietii....imi doresc sa am parte de ceva nou zilnic, sa nu ma plictisesc, sa nu mai existe rutina, in fine..

de abia astept sa te revad la tv Anka. a trecut ceva timp de cand nu ai mai aparut dar ca o adevarata profesionista u apari doar cand ai ceva nou de spus si interesant. asta ma bucura ff mult. Very Happy

astept cu nerabdare clipul si noul album. Very Happy

de un concert semnat Anka, pe care il astept de mult timp, am mare, mare nevoie. Very Happy

cam atat am avut de spus. Very Happy inspiratie maxima, mult spor, sanatate, pupici multi si dulci. toate acestea pt. tine, Anka. Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 5:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu de abia astept noul album si te poti baza pe noi ca vom ramane fanii tai forever Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community