Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 Anka @ muzica.ro « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 6:54 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Exact Patrik Wink Suntem alaturi de tine Anca, zi de zi Very Happy Pupici la toata lumea!
si...Adi...bafta in ceea ce vrei sa faci,sa schimbi..etc... Wink Sigur ca va iesi bine,esti tanar si ai timp sa iti faci viata cum iti place Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Anca, stiu ca poate fi obositor, dar intr-un fel ma bucur ca esti f. ocupata cu noul album... nu de alta, dar inseamna ca in cateva luni o sa avem iar maaare motiv de bucurie. Very Happy pentru ca o sa fie noi piese care sa ajunga in topuri inainte sa fie promovate, noi clipuri si multe alte concerte. si poate o sa fie o lansare cu tam-tam si de data asta sa fiu si eu prin preajma. Smile

spor la treaba si multa inspiratie! Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 10:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

sarumana Mali. Very Happy Pup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 1:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

dragii mei,nu stiu daca stiti dar mali a noastra are mici probleme de sanatate Sad ...dar se vor rezolva Very Happy as vrea sa va rog s o incurajatzi,are nevoie de noi in perioada asta...mali,noi suntem alaturi de tine, si cred ca nu e nevoie sa ti spunem ,CAT DE MULT TE IUBIM!!asteptam sa te faci bine si sa te intorci cu aceeasi pofta de viatza ca inainte Very Happy Very Happy pup
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 4:22 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Merci frumos!Problemele mele s-au rezolvat Wink Wink Sunt ok,nu a fost nevoie de recuperare indelungata:wink:
Nu vreau sa dau amanunte,important e ca sunt ok Wink
Inca o data merci pt cuvintele frumoase si grija Very Happy Conteaza f mult.
As prefera ca acest topic(legat de mine Laughing )sa nu ia amploare pt ca nu e cazul,nu va facetzi griji.I'm here Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 2:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Nu ia amploare dar trebe sa iti spunem ca TE IUBIM asa cum a spus si Anka, ca te vrem sanatoasa, in fortza, frumoasa, asa cum numai u esti si alaturi de Anka dai viata forumului. Very Happy

Ma bucur mult ca ti-ai revenit si ca esti ok. Te puuuup. Esti minunata!!! Smile Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 4:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

asa e adi,ai perfecta dreptate in ceea ce o priveste pe malina noastra Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 6:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

sarumana Anka. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mie Mar 26, 2008 2:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

De pe 23 tocmai a urcat pana pe 19. Ma bucur ca votul meu a valorat 4 pozitii(nu stiu cum dar ma bucur oricum Laughing )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Mie Mar 26, 2008 2:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

momentan, Cineva e pe 13 si in cateva zile, cu voturile noastre ar putea sa ajunga si mai sus! Wink deja a devansat o serie de single-uri f. bine promovate la ora actuala! so, keep on voting!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community