Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 emisiuni « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
anca
MesajTrimis: Vin Iun 20, 2008 9:40 pm    Titlul subiectului: emisiuni Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Martzi suntem la antena 2 ,"Rai da Buni" cu Mihai Morar,iar joi pt "fan x" b1 la ce hobby uri-au vedetele,iar eu am ales sa merg la worldclass si voi vorbi si despre videoclip...am hotarat sa mergem la 2 emisiuni pe saptamana..pe 6iulie suntem la Danutz srl....o sa va tin la curent... Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Iun 20, 2008 10:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

de abia astept sa te revad la tv!!! Very Happy pup
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Sâm Iun 21, 2008 12:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

OMG, great news! Very Happy

"rai da' buni" cred ca e una dintre cele mai bune emisiuni de acest profil, de la TV. de-abia astept! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Sâm Iun 21, 2008 2:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

asa e. si mie imi place mult aceasta emisiune. cu atat mai mult cu cat Anka va fi prezenta, sper singura, fara altcineva pt ca asa va putea vorbi doar cu ea. Very Happy Smile stiu k-s egoist dar pt anka trebe. Smile)) Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Sâm Iun 21, 2008 4:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Very Happy rai da buni...am gresit,sorry...in emisiune o sa merg cu managerul meu Radu Groza si cu baietii...nu am vazut niciodata emisiunea..sper sa nu ma puna morar intr o situatie incomoda de a raspunde la tot felul de barfeeee...
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iun 21, 2008 8:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Daca te pune in situatii incomode il pui tu la punct Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iun 21, 2008 9:36 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Se anunta a fi o saptamana plina Very Happy abia astept Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Sâm Iun 21, 2008 11:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

a, pai e clar ca morar e cam shmecher de fel. da lasa ankutza ca te descurci tu la astea. il fentezi tu. Very Happy Smile)) de abia astept sa se faca marti sa te vad. hihihi. Smile Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Dum Iun 22, 2008 11:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Am intrat pe youtube sa vad cam despre ce este vb in aceasta emisiune si ca sa fiu sincera nu mi a placut absolut deloc...nu am chef sa comentez barfe din rev de scandaluri...deci nu merg Sad sorry
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Dum Iun 22, 2008 3:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Sad imi pare rau ca nu mai mergi. eu zic ca puteai sa ii spui dinainte de a intra in emisiune lui morar sa nu te puna sa comentezi tu barfe ci sa comenteze el iar pe tine sa te intrebe doar despre cariera ta si asa in general despre chestii amuzante din viata ta, nu stiu, zic si eu. dar daca u consideri ca nu te vei simti ok acolo, e mai bine sa nu mergi. Smile pup
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mie Iun 25, 2008 4:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Dar "Fan X" nu este sambata si duminica?
M-am uitata acum la programul B1 si asa am vazut.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mie Iun 25, 2008 8:00 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

si eu asa stiu..probabil joi vei filma, Anca?si sambata va fi emisiunea?
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community