Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Anka la "Agentul VIP" « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Joi Iun 26, 2008 11:23 pm    Titlul subiectului: Anka la "Agentul VIP" Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Azi Anca a fost invitata la emisiunea "Agentul VIP" cu Cristian Brancu.Din pacate am avut ceva probleme si nu am putut urmari emisiunea Crying or Very sad
Am vazut pe site-ul lor(las linkul)ca au la sectiune arhiva inregistrari din emisiune.Cred ca maine va fi actualizata sectiunea si vom putea viziona inregistrarea.
http://www.antena2.tv/index.php?opt=emisiune&id=2
Si reluarea la Tv conform programului e maine de la ora 14 Wink
http://www.antena2.tv/program
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Lun Iun 30, 2008 10:13 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Iun 26, 2008 11:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Uau! De cand imi doream sa o vad la emisiunea asta. Am prins partea a doua. Ah daca stiam ma uitam. Sad((( Dar vad inreg pe site. Iupii. De abia astept sa o vad. Nu mai pot de curiozitate. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
aadmin
MesajTrimis: Vin Iun 27, 2008 1:31 am    Titlul subiectului: Antena 2, from backstage Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Iun 27, 2008 2:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

f frumoasa poza. Very Happy pacat ca nu e mai apropiata sa se vada anka f. bine. Very Happy Smile dar e f frumos si asa. Smile


edit post.

am vazut inregistrarea emisiunii pe site si mi-a placut mult. o descopar pe anca din ce in ce mai mult si ma bucur de ceea ce descopar. o persoana sincera, calda, deschisa, responsabila, culta, gratioasa, eleganta in atitutine si vestimentatie.. sunt multe de spus dar nu vreau sa par lingusitor. vreau doar sa fiu sincer. in concluzie Anca e deosebita, speciala! Smile Pup, Anca.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Vin Iun 27, 2008 10:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Foarte frumos interviul. Am ramas placut surprins de modul in care gandeste, iar din acest punct de vedere pot spune ca avem ceva in comun (nu intelegeti gresit Embarassed Wink )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iun 28, 2008 12:08 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Excelenta poza Laughing
Emisiunea mi-a placut foarte mult,Anca a fost asa cum este de fiecare data...cea mai sincera,mai modesta si mai deosebita artista Very Happy
Plus...o tinuta si un un look super...cred ca a remarcat toata lumea Very Happy
Per total,imi era dor sa vad o astfel de aparitie Anca pe sticla Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Iun 30, 2008 12:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

inedita aparitia, mi-au placut in mod deosebit unele replici ale Ancai si prezenta ei de spirit. as usual, foarte foaaarte draguta! Very Happy cat despre look, whoooa, o prinde foarte bine si ma asteptam la o astfel de miscare din partea ei, pana la urma vorbim aici despre Anca Badiu, iar bunul gust si stilul e parte integranta din tot ceea ce reprezinta Anca! Cool
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community