Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 Premiile Romania MTV 2007 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Mar Mai 08, 2007 9:10 pm    Titlul subiectului: Premiile Romania MTV 2007 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

ANKA&THE BAND vor canta la Premiile MTV din data de 10 mai Wink la Sibiu.Evenimentul incepe la ora 20 Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Sâm Mai 19, 2007 10:21 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Mai 08, 2007 9:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

oooo motiv de sarbatoare....treci Malina prin Arad si dam o petrecere in cinstea Ankai k doar e cea mai tare ever
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Mai 11, 2007 7:14 pm    Titlul subiectului: anka:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Una dintre cele mai superbe prezente de la aceste premii Mtv a fost cu siguranta ANKA!O aparitie pe masura unui artist adevarat si pe "red carpet"si la "decernarea premiului cel mai bun pop" si ca VIP intervievat de acel"gigolo"(a primit raspunsul pe masura Wink tare faza Very Happy ) si recitalul pe masura!ce sa mai zic...perfect pt inima mea si a tuturor fanilor si a celor prezenti acolo Wink
Un stil unic desavarsit cu care ma cucereste tot mai mult Wink
Un mare Bravo pentru Anka&The Band cei mai impunatori artisti ai momentului prin tot ceea ce fac Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Vin Mai 11, 2007 7:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nu ai ceva inregistrari de aseara?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Mai 11, 2007 7:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

patrikkk a scris:
Nu ai ceva inregistrari de aseara?

nu am dar de maine vor fi la mtv reluari ale evenimentului Wink deci all eyes on Mtv Shocked
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Mai 12, 2007 1:46 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

"Surprizele serii vor fi aduse de trupele autohtone, care vor prezenta publicului, ?n premier?, "nout??i", apari?ii unice, medley-uri sau coregrafii special concepute pentru acest eveniment. Alex, Anda Adam, Anka, Corina, Holograf, Mandinga, Ombladon, Pepe, Activ sunt doar c??iva din arti?tii care vor urca pe scena din Sibiu. "
http://www.jurnalul.ro/articol_78874/premiile_mtv__la_start____edi__355_ia_din_acest_an___n_aer_liber.html
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 12:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

am gasit o inregistrare de la premii... calitatea nu e prea buna, dar hey... e Anka cu Nopti de dor si My baby (tell me why)!!! :X enjoy!
http://www.trilulilu.ro/adabd/b75ffe04a3508b
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 1:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Pentru cei care nu au vazut la tv trebuie sa fie bun si asta , nu? Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 1:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

true, true... Smile zapacitul din mine care s-a lasat dus de altele si aproape a uitat de premii s-a bucurat mult cand a gasit inregistrarea asta. daca cumva gasiti alta, de o calitate mai buna, dati link-ul aici... asa, de dragul zapacitului si al forumistilor... Laughing
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 4:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Se mai intampla sa uiti Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 5:54 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Multumim Luci pt link Very Happy eu am vazut si in weekend reluarea la Premii dar ma bucur ca azi am mai vizionat doar partea cu ANKA de vreo 3 ori Very Happy Dintre toti cei de acolo, care au incercat(destul de mult)sa surprinda si sa socheze cu vestimentatie sau prezenta scenica si au reusit mai mult sau mai putin...ANKA a emanat stil,prestanta si ffff mult bun gust Very Happy A fost exact asa cum trebuie sa fie un artist adevarat si cu prestigiu la un astfel de eveniment Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 11:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Anka intr-adevar a fost cea mai tare la premiile MTV, doar pentru ea am mers si am luat bilet VIP Smile Pacat ca n-a venit la after party, mi-ar fi placut sa o cunosc si sa ii dau albumul la semnat...dar sunt convins ca vor mai exista ocazii. In orice caz, ne-am bucurat enorm sa vedem ca s-a aplecat peste noi la premiile MTV si ne-a bagat in seama...am sustinut-o cat de tare am putut!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 11:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nu ai facut ceva poze cu ea care sa le postezi aici pe forum?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Mai 16, 2007 12:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Incercari au fost, dar totul s-a intamplat f. repede, nu poti sa si urli, sa-i intinzi si mana, sa o aplauzi, sa ii mai faci poze si sa ii pui pe aia din jurul tau sa faca acelasi lucru ca si tine. Sunt eu multitalent, dar nici nu pot face atatea deodata...in plus, vroiam sa savurez recitalul, pentru ca asa cum am mai zis, am vazut-o prima data live, eu pana acum m-am ocupat de Crush & Alexandra, de care ma voi ocupa in continuare...doar ca acum mai apare si Anka pe lista... Wink

Poze de la Anytime:


Pacat ca presa sibiana si cea nationala au tratat in mare parte recitalul Ankai, ca si inexistent, iar publicul s-a entuziasmat mult mai tare la Iris, Florin Chilian sau mai stiu eu ce incapabili. Niciodata nu voi intelege lucrurile astea, dar that's it...
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Mai 16, 2007 7:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Mumtumim mult pentru poze sunt foarte faine :*
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community