Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 My baby nr 1 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Mie Aug 06, 2008 9:42 pm    Titlul subiectului: My baby nr 1 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Very Happy Mareeee mi-a fost bucuria sa vad acum...da acum...ca "My baby(tell me why)"este nr.1 in Turcia Laughing
Piesa asta e fenomenala si ma bucur ca place si afara. Wink
http://fenomenstudyo.com/
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Aug 06, 2008 9:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Asta da veste buna Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Aug 07, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

super tare sa ajunga si in turcia! acum e pe 2 nu? asa am vazut. cel mai important este ca se bucura si turcia! Bavooo Anca!!!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Joi Aug 07, 2008 12:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

wow, felicitari! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 3:01 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Si...aprecierile presei la aceasta stire si bucurie:)
http://www.click.ro/Vedete/anca-badiu-iubita-de-turci
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 5:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

My Baby in America si-n Turcia, Cineva in Franta, viitorul suna bine! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 6:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

baby tell me why este una din piesele mele preferate:D am avut mare incredere in ea,pacat ca la noi nu a fost foarte apreciata si asta datorita faptului ca este in engleza..in concerte piesa are succes la copii...sper ca intr o zi sa se schimbe mentalitatea si oamenii sa inceapa sa aprecieze piesele indiferent daca sunt in romana sau in alta limba.. Sad
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 8:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Faptul ca este in engleza nu cred a fost una din motivele pentru care nu a fost apreciata la noi pentru ca hiturile acestei veri si a celei de anul trecut au fost ambele in engleza (Dj Rynno feat Sylvia-Feel respectiv Dj David feat Dony-Sexy thing). Mai mult lipsa de promovare de la radio & tv a fost de vina .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 10:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

nu cred, Patrik. este vorba de mentalitate (care intr-o masura limitata influenteaza si promovarea media). cand Anca a lansat My Baby eram in America. o ascultam incontinuu si de fiecare data cand dadeam de youtube puneam clipul. aveam colegi din Spania, Polonia si din Bulgaria si toti o fredonau.
parerea mea... My Baby este o piesa prea funky pentru Romania. tocmai asta o face mai speciala. Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 5:23 pm    Titlul subiectului: Re: My baby nr 1 Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

MALINA a scris:
Very Happy Mareeee mi-a fost bucuria sa vad acum...da acum...ca "My baby(tell me why)"este nr.1 in Turcia Laughing
Piesa asta e fenomenala si ma bucur ca place si afara. Wink
http://fenomenstudyo.com/

Asta chiar nu ?tiam. Bravo ei! Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community