Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 concerte in tara:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
anca
MesajTrimis: Dum Iul 06, 2008 2:32 am    Titlul subiectului: concerte in tara:) Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

este cineva la mare pe 11 si 12?vom canta la mamaia
Very Happy iar azi suntem la danutz
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Dum Iul 06, 2008 4:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

noah...eu pe 16 plec la mare Sad sper sa mai ai vreun concert cat sunt si eu acolo...imi amintesc cu drag vara trecuta ce misto a fost Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Iul 06, 2008 11:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

eu pe 2 august ajung la creamfields, la saturn. daca cumva ai concerte in perioada aia, in mod cert o sa-mi prelungesc sederea pe litoral. in orice caz, te-asteptam la cluuuuj! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
aadmin
MesajTrimis: Lun Iul 14, 2008 3:06 am    Titlul subiectului: MAMAIA Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Lun Iul 14, 2008 3:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

super poza! imi imaginez ce atmosfera era acolo si in general la concertele Ancai. Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Lun Iul 14, 2008 9:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Draga Luci,la mare vom fi din nou in august Very Happy oricum,lista de concerte este lunga dar nu stiu exact unde sunt...pe 19 suntem la slanic moldova,ramnicu sarat,trg mures..o sa i spun malinei sa puna pe forum lista cu orasele Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Lun Iul 14, 2008 10:30 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Yup,normal!O sa anunt toate orasele Very Happy
Super poza Very Happy Stiu cum e atmosfera la un concert Anca...si imi amintesc cu drag anul trecut Callatisul ,marea si normal minunata Anca:wink: A fost superb Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Iul 14, 2008 11:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

uh, uh, tg-mures e la o aruncatura de bat de cluj! Laughing
cat despre litoral, daca o sa fie la inceput de august o sa fie peeerfect! anul asta ma duc la mare exclusiv pt music events, pt ca nu sunt deloc multumit de calitatea serviciilor de acolo.
iar poza de la concert... whoaaa, mi s-a facut un dor de un concert Ancaaa... Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Joi Iul 24, 2008 9:03 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Sambata concert la Beclean iar luni concert la Ramnicu Valcea Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Vin Iul 25, 2008 12:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Nu-mi vine sa cred ca ghinion pot sa am. E a doua oara cand pot sa ajung la concert, intervine ceva si pica totul Mad Mad Mad Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Vin Iul 25, 2008 4:12 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Lau draga, nu te intrista f tare...se mai intampla...lista de concerte e lunga pt vara si toamna asta asa ca sigur vei ajunge la un concert Very Happy pupici!va tin la curent cu tot Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Iul 31, 2008 9:10 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Sambata 2 august Anca va fi la Romanian Top Hits Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Aug 01, 2008 3:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

cool!!! Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Aug 08, 2008 8:36 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Reamintesc:maine 9 august, concert la Tg-Mures.Succes Anca Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 12:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

cum a fost la concert? imi pare rau ca n-am reusit sa ajungem. dar recuperam, cat de curand! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare Pagina 1 din 6

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community