Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Milioane de multumiri administratorilor :))) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lau
MesajTrimis: Mie Iun 04, 2008 1:54 am    Titlul subiectului: Milioane de multumiri administratorilor :))) Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Dragi adrministratori, din partea tuturor forumistilor va transmitem MILIOANE de multumiri pentru acest site!! Va rugam frumos, sa urmariti cu rabdare pana la sfarsit si sa accepti multumirile noastre pentru acest minunat forum!! Doar apasati pe ??play??!


http://www.funmansion.com/games/one_million_thank_yous.html
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Mie Iun 04, 2008 2:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

asta in loc de :nu mai spune nimeni nimic?!dragutz,iti distrage atentia de la anumite chestiuni...its funny Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Mie Iun 04, 2008 9:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Dragii mei,de luni va intra piesa pe kissfm si profm.este deja pe alte posturi de rd Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Iun 04, 2008 10:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

De abia astept ca piesa sa cucereasca toate topurile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Iun 05, 2008 2:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

la kiss fm braila am recomandat-o deja si a intrat in playlist. am lucrat acolo asa ca Anka draga mea, Braila se bucura de muzica ta si cu siguranta ai o gask de fani pe care eu nu o cunosc inca dar la primul tau concert aici cu siguranta o vom cunoaste amandoi. Very Happy Te puuup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Joi Iun 05, 2008 9:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

la cat de bine a prins videoclipul, online, cu siguranta o sa prinda si piesa la radio! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Vin Iun 06, 2008 4:50 pm    Titlul subiectului: yup Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Abia astept si eu sa o ascult oriunde as fi Very Happy Ma simt extraordinar cand vreo piesa Anka merge la radio si e peste tot Wink Imi infrumuseteaza ziua si ma bine dispune Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Vin Iun 06, 2008 5:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

clipul este pe Kisstv si U..o sa intre si pe Mtv.,iar de luni va fi peste tot la radio Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 5:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Mii de mul?umiri administratorilor c? dup? ce mi-am creat de patru ori contul, au avut bun?voin?a de a nu-l mai ?terge. Smile (?i de a-l activa)

P.S.: Ironia acestui mesaj nu este neinten?ionat?. Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Aug 16, 2008 12:34 am    Titlul subiectului: sylver:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Eu ma ocup de activarea conturilor,zilnic sau la 2 zile Wink Sunt cateodata cereri si de 50 conturi pe zi si majoritatea sunt spam,deci se aduna ceva utilizatori.De obicei selectez,activez dupa e-mail si locatie...tu ai "milky way"asa ca nu Wink ti-am activat la timp sau am sters nick-ul tau fara sa banuiesc ca esti utilizator valid,nu din rautate sau lipsa de responsabilitate Wink
important e sa sti cand si de ce merita sa Wink fi ironic Wink nu cred ca e cazul aici Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Sâm Aug 16, 2008 1:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

asa e sylver. nu te supara pe mali pt ca nu a facut rau intentionata. in plus nickul tau nu pare a fi unul romanesc sau usor de inteles. cel mai sigur este ca un user nou sa aiba un nume obisnuit, cum avem multi dintre noi cu prenumele noastre. cu ocazia asta va sti si Anca cum sa ni se adreseze. ca sa poti lega o relatie de prietenie virtuala in primul rand aici, trebuie sa stii cum se numeste acea persoana. Smile Wink

cu siguranta prenumele tau nu este sylver, nu? inteleg sa fii diferit dar e mai bine sa fii original. Smile

nu mai conteaza. important este ca poti scrie acum dar trebuie sa tzii cont de faptul ca aici nimeni nu este rau intentionat si ca mali este the best admin, alaturi si de celalalt admin, si prietena ancai si interesul malinutzei este sa atraga fani, nu sa ii indeparteze. o vei cunoaste pe parcurs pe mali si o sa iti dai seama ca ai gandit gresit in privinta ei. Smile

nu-s lingusitor dar nu imi place sa vad ca este rau inteleasa mali. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

A?a este, cu mine s-a rezolvat, dar ideea era s? fie mai aten?i pe viitor. Smile

?n leg?tur? cu robo?ii care se ?nregistreaz? pe forum, ar fi mai multe moduri de a-i combate. Cea mai bun? mi se pare aceea de a ad?uga timpul zonal la ?nregistrare, iar cei care aleg GMT-12 s? nu se poat? ?nregistra. (robo?ii aleg aproape mereu prima op?iune)

Cod:
#-----[ OPEN ]------------------------------------------
#
includes/usercp_register.php

#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#

         if ( !($row = $db->sql_fetchrow($result)) )
         {
            message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not obtain next user_id information', '', __LINE__, __FILE__, $sql);
         }
         $user_id = $row['total'] + 1;

#
#----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------
#

         if( $user_timezone == '-12' )
         {
            die('Nu v? pute?i ?nregistra deoarece a?i ales timpul zonal GMT-12. Reveni?i la pagina de ?nregistrare ?i alege?i o alt? op?iune');
         }

#
#-----[ SAVE/CLOSE ALL FILES ]------------------------------------------

Sc?pa?i de 90% dintre robo?i. Wink

Mai sunt ?i alte variante. De ex. pute?i ad?uga un cod vizual la ?nregistrare, ori chiar o ?ntrebare (MOD-ul "The Humanizer").
_________________
www.youplay.ro


Ultima modificare efectuată de către Sylver Cheetah 53 la Lun Aug 18, 2008 10:19 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:17 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Thx Wink o sa iau in calcul varianta ta Wink imi convine Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 6:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

ce frumos cand exista intelegere reciproca. hihihi Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community