Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 2007 MTV AWARDS (SIBIU) - VIDEO « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
paul
MesajTrimis: Sâm Mai 26, 2007 2:50 am    Titlul subiectului: 2007 MTV AWARDS (SIBIU) - VIDEO Răspunde cu citat (quote)

Vizitator




Sus
MALINA
MesajTrimis: Dum Mai 27, 2007 5:13 pm    Titlul subiectului: huray Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Mama,mama,mama ce s-a mai imbogatit si s-a mai infrumusetat forumul nostru!super inregistrarea Mtv music awards 2007(Sibiu) Very Happy
Anka este o dulce si o superba!Cand vad inregistrea aceasta ma simt cel mai important om si fan si parca sunt in mijlocul unui concert,celui mai adevarat concert semnat ANKA&THE BAND!asta nu face decat sa ma bucure enorm...si sa astept si cu mai mare drag urmatorul concert cu ANKA si urmatoarele aparitii Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Mai 30, 2007 9:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Multumesc si eu pentru inregistrare, a fost chiar tare prestatia ei...nu m-a dezamagit cu nimic.
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Mai 30, 2007 9:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Normal ca a fost tare la Mtv ca doar e vorba de Anka si ea face perfect totul Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Mai 30, 2007 9:29 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ma bucur ca va place inregistrarea de la Mtv Wink
Asa cum am mai zis, suntem norocosi sa avem in acest forum minunat cele mai misto inregistrari de la aparitiile media ale Ankai Wink E o colectie super care poate fi vazuta si revazuta de fani Wink
Nu multe forumuri ale artistilor de la noi au astfel de postari Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 12:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

foarte tare inregistrarea, calitatea e evident mai buna fata de ce am gasit la link-ul pe care l-am dat la celalalt topic! Very Happy

inca o data felicitari pentru prestatia de la premii si tin si eu sa multumesc pt toate inregistrarile care apar in forum si pe youtube (cu ocazia asta, va invit sa ridicati ranking-ul acestora pe site-ul cu pricina Wink ); realmente, cum zicea si Malina, e o mare bucurie sa ai o arhiva online atat de consistenta cu fermecatoarele aparitii ale Ankai! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Mar Sep 18, 2007 3:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Am descoperit si eu inreg. si-mi amintesc ca am vazut-o si la Tv si mi-a placut. A fost super.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Vin Ian 16, 2009 3:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

In amintirea unei zile frumoase...a primului recital ANKA la care am asistat:
http://www.youtube.com/watch?v=X7rv9sKOysc
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community