Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 concerte in tara:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 1:46 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da...am avut eu ceva probleme acasa,nu puteam lipsi... Sad
Sunt sigura ca se va arata cat de curand un alt concert la orizont pt noi Very Happy
Sper ca a fost foarte ok concertul si lumea de acolo Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 2:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

concertul a fost dragutz...au fost multi copii..iar tobarul meu danny nu prea era in largul lui deoarece venise toata familia sa l vada.. :lol ..in fine marti miercuri joi suntem la mare,joi am sesiune de autografe pe plaja mamaia iar sambata suntem la callatis..si tot asa
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 7:41 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Wow!Inca o saptamana plina...ma bucur Very Happy Sunt cu gandul si sufletul la tine Anca Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Aug 10, 2008 10:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

..sper sa mai ai cat de curand prin Ardeal!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 9:08 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Pe 27 concert la Aiud Wink
Desi Anca are un program incarcat,reuseste sa-si faca timp si pentru concerte si pt studio Wink Eu una ii urez multa ispiratie,putere de creatie si sa fie cat mai in forma pt inreg la studio si noul album,ce il astept cu mareeee drag Wink
hugs&kisses Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Sâm Sep 13, 2008 12:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

cu totii il asteptam cu interes si drag si dor si nerabdareeee. Smile si desigur, astept sa imi vina randu sa ma intalnesc cu Anca. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Sâm Sep 13, 2008 12:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

aceleasi urari de bine si din partea mea pt Anca! este de apreciat cum Anca reuseste sa imbine concertele cu inregistrarile, desi banuiesc ca e destul de obositor.. mult succes in toate! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Sâm Sep 13, 2008 4:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

noi taurii suntem fff ambitiosi si facem fatza intotdeauna lucrurilor care ne plac cu adevarat indiferent de cat de greu ar fi. Smile right Anca ? Smile Smile Cool
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Dum Sep 14, 2008 6:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Asa este Adi,taurii sunt f ambitiosi,reusesc de multe ori sa duca la capat cam tot ce si propun pe plan profesional....eu nu fac fatza in anumite situatii atunci cand mi e somn Very Happy imi place sa dorm la nebunie...altfel nu pot sa gandesc...si tu esti la fel adi?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Dum Sep 14, 2008 10:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

exact asa sunt si eu draga mea Anca!!! fara somn suficient, nu dam randament asa cum ne dorim si trebuie. Smile

Mi-am impus si eu un program de somn si ma ajuta f. mult. Am incetat cu noptile pierdute, cu insomniile pe care le aveam. Ma concentrez pe ceea ce imi doresc, si lupt cu ambitie sa fac f bine ceea ce imi doresc sa fac. Smile Puuup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Sep 18, 2008 10:42 pm    Titlul subiectului: concerte:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

20septembrie concert la Aiud;
27septembrie concert la Bucuresti;
5octombrie concert la Iasi si Piatra Neamt. Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Vin Sep 19, 2008 7:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Pe 5 oct la Iasi va canta la RMA Very Happy

Ultima modificare efectuată de către PATRIK la Vin Sep 19, 2008 3:59 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Sep 19, 2008 1:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

greaaaaat!!! Smile o noua aparitie spectaculoasa ne va fi oferita de Anca! Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Lun Sep 22, 2008 12:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

ce faza...nici nu stiam ca tre sa cant la premii..patrikk,cum ai aflat asta??
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Lun Sep 22, 2008 5:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Mai sus a scris Malina ca pe 5 ai la Iasi si stiu ca tot in 5 se tin si premiile Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare Pagina 2 din 6

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community