Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 TORN (UNPLUGGED TVR2) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
paul
MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 11:25 am    Titlul subiectului: TORN (UNPLUGGED TVR2) Răspunde cu citat (quote)

Vizitator




Sus
MALINA
MesajTrimis: Joi Mar 29, 2007 6:05 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Super dragut si eficient ca avem aici in forum o buna calitate a celui mai frumos si mai special moment cu Anka din emisiunea lui maruta Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 9:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

nici nu stiam ca se poate pune clip pe forum Smile multumim mult, chiar e o inregistrare pe care vreau s-o revad si reascult de muuulte ori Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Apr 04, 2007 3:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Super vocea lui Anka Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Sep 14, 2008 11:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

regret mult ca nu am descoperit-o pe Anca imediat de la lansarea ei solo. acest video este o dovada pt toti cei care contesta calitatile Ancai. Accept ca cineva sa nu o agreeze pe Anca ca persoana dar nu accept sub nicio forma sa se spuna ca nu are o voce extraordinara. Smile

Sincer, imi place maxim varianta cu vocea Ancai pe aceasta piesa, chiar daca pt Anca este un model aceasta piesa si a ales sa o interpreteze. Din punctul meu de vedere i se potriveste mai bine timbrului ei vocal puternic decat autoarei piesei. Smile Ma bucur mult ca este aici acest video si il pot revedea oricand.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Sep 18, 2008 12:30 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

si eu ascult si revad "torn"cu placere de fiecare data Very Happy este extraordinara interpretata de Anca Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Oct 15, 2008 9:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

?i melodia e marf?. Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community