Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 FADE AWAY-NEW SINGLE by ANCA « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
ADI
MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 1:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Pai asculta zilnic kiss fm bucuresti si fii pe faza pt ca vor da piesa Ancai. Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 7:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

..si tocmai au difuzat-o! am stat si eu cu urechile ciulite pe kiss fm sa aud piesa si in seara asta am auzit-o! ce-i drept, dupa teaser-ul postat de admin, ma asteptam ca piesa asta sa sune f. bine, dar nici chiar atat de bine! Very Happy

se simt influente de trance, daca tot albumul pastreaza nota asta, o sa-l ascult intruna! eu zic ca 'Fade Away' o sa prinda si pe posturile de nisa (gen vibe fm, pro fm dance) si sunt ferm convins ca Anca o sa mai castige un numar mare de simpatizanti odata cu lansarea asta. Smile

va spun cu toata sinceritatea, piesa asta mi-a intrat la suflet din prima si sunt rare melodiile de genul asta. de abia astept sa o aud in concert!

sincere felicitari, Anca! 'Fade Away' chiar e o piesa (despre) care o sa se auda mult timp de acum inainte!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 8:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Si eu ma bucur luci, ca pana la urma la insistentele adminului nostru drag am hotarat sa scot acest single si nu mi pare deloc rau Smile cu o astfel de piesa mergi la sigur...si a 2a piesa pe care o voi scoate tot de ionutz radu este compusa....ma bucur enorm sa am norocul de a lucra cu el ,deoarece este intr adevar f talentat.....maine voi canta piesa in premiera la turda Very Happy tare nu??malina o sa se bucure f mult Wink astept si alte pareri despre piesa de la adi ,patrikk,sylver,....pupi
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 8:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu nu am timp de radio deci astept sa apara online pe undeva Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 11:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

"I see no love in your eyes..." -> ce vers sugestiv Cool

Ascult si eu piesa si o tot ascult, ai reusit ceva extraordinar. E foarte diferita de preferata mea absoluta "Nopti de dor" chiar si de "Baby tell me why", care e tot in engleza, dar e si foarte ritmata si usor de retinut. O impresie foarte buna mi-a facut...ma face sa imi doresc noul album si mai tare decat o faceam pana acum! Wink O voce minunata pe o piesa la fel de minunata!
Go, go, go, mult succes iti doresc cu piesa si de abia astept sa o ascult si eu intr-un concert! Very Happy
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Sâm Noi 15, 2008 12:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

intr-adevar, are niste versuri superbe, sunt f. sugestive si piesa e profunda. versurile, coroborate cu acordurile si ritmul piesei, fac din Fade Away o piesa cu adevarat speciala! Smile

Anca, ce ne poti spune despre clip? Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Noi 16, 2008 2:14 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Piesa este superba Very Happy Imi place fffff mult si ma bucur ca Anca mi-a facut surpriza si a cantat-o in seara aceasta in premiera la Turda Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Lun Noi 17, 2008 3:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Am ascultat ?i eu piesa, ?ntr-adev?r e foarte dr?gu??. Smile ?mi place vocea, ?mi place orchestra?ia... are un sunet curat, proasp?t ?i energic. Sun? ca "afar?", deci e posibil mul?i s? nu cread? c? e rom?neasc?, auzind-o la radio... ceea ce e f. bine. Wink Eu fiind chiar un fan al genului dance, euro-dance, pop-dance, pot l?sa melodia pe repeat lini?tit. Cool

Cred c? va avea succes cu ea, fiindc? deja publicul este mai preten?ios, nu mai merg alea cu la mare, la soare, feti?ele sunt goale. Laughing
S? sper?m c? ?i clipul va fi pe m?sur?. Smile
?i cum mai spunea cineva pe aici, mi-ar pl?cea s? p?streze acest stil. Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
aadmin
MesajTrimis: Lun Noi 17, 2008 5:03 pm    Titlul subiectului: Fade Away Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

The song is broadcast on the biggest radios in Romania.

We ask people to RESPECT THE MUSICIANS and not to upload music to websites such as Trilulilu or eOk, who illegally put music at their users disposal, without any written prior agreement with the composers, publishers, singers, etc.

If you want to listen to Anca's great new single, FADE AWAY,
listen to KISS FM, ZU FM, PRO FM, etc.

Thank you for respecting the artists.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
aadmin
MesajTrimis: Lun Noi 17, 2008 5:45 pm    Titlul subiectului: Online... Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

P A T R I K a scris:
Eu nu am timp de radio deci astept sa apara online pe undeva Sad


The song is broadcast on the biggest radios in Romania.

We ask people to RESPECT THE MUSICIANS and not to upload music to websites such as Trilulilu or eOk, who illegally put music at their users disposal, without any written prior agreement with the composers, publishers, singers, etc.

If you want to listen to Anca's great new single, FADE AWAY,
listen to KISS FM, ZU FM, PRO FM, etc.

Thank you for respecting the artists.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Noi 19, 2008 12:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

The man was saying that he doesn't have time to listen to the radio. Wink Also, I have many friends that do not even watch tv, sau I guess we'll just wait... Smile
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Dee-Dee
MesajTrimis: Mie Noi 26, 2008 1:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Ian/2008
Mesaje: 35
Locație: Giurgiu

Foarte frumos cantecul. N-am avut boxe la serviciu, dar si cand l-am auzit... wow Cool
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Tainted Love
MesajTrimis: Lun Apr 06, 2009 3:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Tocmai am citit ca piesa e inclusa pe compilatia Cool Girls Party Vol. 3! Wink
http://www.roton.ro/album/475/various-artists/cool-girl%60s-party-vol-3/index.html
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Lun Apr 06, 2009 12:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

bravo mai Dorin Smile imi place ca esti la zi cu toate evenimentele...nu ti scapa nimic Smile te pup
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Lun Apr 06, 2009 9:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Fac si eu ce pot... Wink
Te pup si eu Very Happy
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community