Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Premiile muzicale romania top hits « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Lun Mai 07, 2007 8:11 pm    Titlul subiectului: Premiile muzicale romania top hits Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Vor fi in 3-4 august in Bacau!
Anka candideaza (cum a zis si patrikk intr-un alt mesaj) la sectiunea:
-GIRLS – THE BEST HIT – 2007 -
ELENA – OCHII TAI CAPRUI
CORINA – OVERDRIVE
CLEOPATRA STRATAN - GHITA
HEAVEN – O PARTE DIN RAI
BLONDY – DULCE SI AMAR
ANKA - NOPTI DE DOR
GIULIA – ORIUNDE M-AS AFLA
vote la:http://www.tophit.ro/
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Vin Aug 24, 2007 9:51 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Mai 16, 2007 12:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Am votat deja...desi nici Anka, nici Crush si Alexandra nu stau bine in topul ala... Rolling Eyes
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 12:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

f. ciudat topul ala, am prins cateva zile in care Anka era pe 2, apoi mai jos, pe urma mai sus... numai ei stiu cum calculeaza procentele alea... Rolling Eyes
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 1:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eh....eu cred ca le mai aranjeaza si ei....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 1:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Am votat-o si eu pe Anca. Very Happy
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 12:30 pm    Titlul subiectului: :)vote 4 Anca Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Nu uitati sa votati pt Anka!s-a terminat perioada cu propunerile..au ramas la fiecare sectiune doar finalistii!Vote every day! Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 12:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Votam ! Macar atata putem face si noi pt Anca.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 1:18 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da...mai ales ca Anca e pe locul 2 la categoria la care concureaza "girls-the best hit" Very Happy
Si noi fanii putem sa ne exprimam parerea fata de hitul "Nopti de dor"si in forumul de acolo Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Iul 04, 2007 1:21 pm    Titlul subiectului: yupiii Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Azi Anka e in fruntea clasamentului... nr 1 la "top hit" Very Happy Va astept si in forumul siteu-lui Very Happy sa o sustinem si acolo pe scumpa noastra Anka Very Happy
www.tophit.ro/forum
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mie Iul 04, 2007 1:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Am votat si pe forum si pe site! Sa speram ca Anka va ramane in fruntea clasamentului. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mie Iul 18, 2007 10:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Sunt ultimele 15 zile in care mai putem vota! Anca are nevoie de votul nostru:



http://www.tophit.ro/poll/voting.php
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iul 21, 2007 6:05 pm    Titlul subiectului: ok Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Adrian Lepadatu a scris:
Sunt ultimele 15 zile in care mai putem vota! Anca are nevoie de votul nostru:



http://www.tophit.ro/poll/voting.php

dap..nu am votat in ultimul timp...dar am sa recuperez Very Happy vad ca iar s-au schimbat pe acolo procentele de voting Shocked sa-i dam bataie! Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iul 21, 2007 9:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Dap din pacate s-au schimbat Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 1:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

O saptamana noua are nevoie de voturi noi!!! Eu am votat si pt. saptamana aceasta.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 9:55 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Normal...si eu am votat Very Happy nu mai e mult asa ca sa o tinem tot asa Very Happy sa votam atat noi cat si prietenii nostri...ai mei cam totzi sunt fani sau cel putin ascultatori Anka Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community