Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 concert de Rev:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
anca
MesajTrimis: Mie Dec 31, 2008 1:08 am    Titlul subiectului: concert de Rev:) Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Dragii mei,va doresc din tot sufletul un An Nou fericit si bogat Smile maine o sa concertez in piata revolutiei si romexpo...va astept Smile pupi
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mie Dec 31, 2008 6:51 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Daca aveti un T.V in preajma,Anca va fi pe scena in Piata Revolutiei la 21'20 min Wink
Sunt nerabdatoare si pana pe la miezul noptii am sa fiu cu ochii pe MTV Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Dec 31, 2008 6:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Din cate stiu numai de la 22:00 se difuzeaza la tv
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Joi Ian 01, 2009 12:40 am    Titlul subiectului: ANUL NOU Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

nu au aratat nimic pe pro,o sa fie pe mtv tot spectacolul Smile publicul a fost super...iar piesa fade away a fost primita extraordinar Very Happy acum tre sa plec in alta parte iar la ora 3 la romexpo...povestim maine cum a petrecut fiecare noaptea dintre ani....va pup,va doresc multa sanatate si un 2009 linistit si cu multe realizari Very Happy

pai de revelion a fost as spune ffff frig,dar a fost f frumos Smile primul concert a fost in piata revolutiei unde am cantat 4 piese...mali a reusit sa ma vada pe mtv Very Happy iar atmosfera din piata a fost f tare...au cantat cu mine toate piesele...si m a surprins faptul ca stiau versurile de la fade away Laughing mi a placut Smile dupa care am fost invitata de adminul nostru impreuna cu alti prieteni sa petrecem pana la ora 4 cand trebuia sa intru la romexpo Laughing malina a reusit sa ma vada pe otv la 4dim..a fost f tare pt ca trebuia sa ma intalnesc cu baietii acolo si infine ovi tobarul meu intarziase putin si tocmai ma prezentase domnul horia moculescu...omg nu stiam ce sa fac...era si indirect,am intrat doar cu vlad care canta ceva la pian pana ce venea ovi cu congasurile....era si patat de vin rosu pe camasa...in fine,a iesit k si acolo,se incinsese o atmosfera ,urcasera nu stiu cati copii pe scena si tot asa...a fost un revelion linistit as spune....voi?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Dum Ian 04, 2009 1:04 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Am vazut si pe MTV Very Happy a fost super totul! Very Happy Ma bucur ca am avut o noapte cat se poate de frumoasa si un Rev minunat Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Ian 04, 2009 1:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

imi pare fff rau pt ca nu am putut sa ma uit la tv. la 9 am plecat la party pt revelion si la 5 de abia am ajuns acasa. am deschis tv-ul la otv dar canta altcineva.asta e. am ratat.


m-am distrat si eu frumos la party-ul pt revelion pe langa un eveniment trist in familie dar asta e. trebuie sa trecem si prin bune si rele.

pacat ca nu a inreg nimeni aparitia Ancai...


edit!

am gasit pe site-ul protv inreg cu Anca!

http://www.protv.ro/emisiuni/shows/concert-piata/video-anka-live-revolution/16095/pagina-1.html
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community