Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Mini Tour « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lau
MesajTrimis: Vin Mar 06, 2009 8:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Astept concertul de la Timisoara. Voi face tot posibilul sa ajung. Sper din suflet sa si reusesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Vin Mar 06, 2009 8:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Cand iti doresti ceva cu adevarat, trebuie sa crezi in lucrul ala si sa faci imposibilul sa se intample! Si nu cred ca trebuie sa faci imposibilul sa mergi la concertul ei, mai cu seama ca va avea loc chiar in orasul tau. Crede-ma, Anca este e-x-t-r-a-o-r-d-i-n-a-r-a, iar concertul ei iti va ramane mult timp in minte! Asta ti-o pot spune toti cei care au asistat la concertele ei. Mergi!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Vin Mar 06, 2009 9:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Timisoara??????? Shocked Shocked Very Happy Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Vin Mar 06, 2009 9:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Am spus ca voi face tot posibilul sa ajung pentru ca nu vreau sa promit ceva si apoi pe ultima suta de metri sa intervina ceva neprevazut si sa fiu nevoit sa anulez totul... asa cum am patit cand Anca a avut concert la in perioada sarbatorilor in Poiana Brasov (parca, nu mai retin exact). De revel am fost la Brasov si aveam de gand sa ajung si la concert (de fapt eram 100 % sigur ca ma voi duce), numai ca o problema imprevizibila m-a facut sa mai raman acasa, in Turnu Severin, inca 4 zile.
In plus jobul ma face sa am un program destul de aiurea. Nu o data mi s-a intamplat sa lucrez si sambata sau duminica.
Din cauza asta am zis ca voi face tot posibilul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Mar 10, 2009 11:07 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Abia astept!Ma bucur ca e si Clujul pe lista Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Mar 11, 2009 2:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

anca, te astept, te astept.sunt sigur ca va merita asteptarea.trebuie sa se gandeasca un organizator din br sau gl sa te cheme. trebuie! Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Mar 11, 2009 8:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Iulius Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Mar 12, 2009 1:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

thnx admin! Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Lun Mar 30, 2009 3:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nu se mai aude nimic de concerte?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Mar 31, 2009 11:15 pm    Titlul subiectului: :( Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Dragii mei...deocamdata, datorita acestei perioade de criza prin care trece si ind. muzicala de la noi(e evident,desi unii nu vor sa recunoasca sau evita acest subiect),multe dintre concertele artistilor se tot amana sau se anuleaza.Asta este... Confused
Anca e ocupata cu muzica la studio si altele...
Eu astept vara,caldura si sper ca atunci totul sa revina la normal pt toata lumea Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Apr 01, 2009 7:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nasoala treaba si criza asta Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Apr 01, 2009 3:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

da... mare pacat dar e de inteles.

ma delectez cu muzica Ancai de pe cd pana ma voi putea bucura de prezenta si interpretarea Ancai pe scena. Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Apr 08, 2009 2:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

ADI a scris:
anca, te astept, te astept.sunt sigur ca va merita asteptarea.trebuie sa se gandeasca un organizator din br sau gl sa te cheme. trebuie! Very Happy

Ce este "br", Br?ila? Confused
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Apr 08, 2009 3:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

da, prescurtarea orasului braila, si galati. asa cum scrie pe numerele de masini. Razz
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Apr 08, 2009 7:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

dragii mei,daca nu am mai scris nimic pe forum asta nu inseamna ca v am uitat Smile din pacate perioada asta de criza ne a afectat pe toti...saptamana viitoare vom decide la ce piesa voi filma clip...va tin la curent,pupici Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community