Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 concerte in tara:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
ADI
MesajTrimis: Mie Noi 26, 2008 11:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ce entuziasmat eram... Confused Crying or Very sad Rolling Eyes Dar continui sa sper! Very Happy Laughing
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Joi Noi 27, 2008 9:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

anca a scris:
s a schimbat programul Rolling Eyes pe 27 la brasov,28 la bucuresti,29 tot la brasov..pe 15 voi filma clipul Smile luci,ce mai faci?

heeey, eu sunt de nevoie workaholic zilele astea. in 28 imi incepe un eveniment gigant, care tine pana pe 14. o sa fiu prins toata ziua, daaar daca concertul e seara SPER sa ajung.
ne poti spune o ora si o locatie? Very Happy
have fun la concerte, cei care ajungeti!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Joi Noi 27, 2008 2:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

concertul de maine este in parcul crangasi la orele 21 00
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Mar Dec 02, 2008 3:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

e nasol cand "cresti mare" si ajungi sa ai sefi. n-am reusit sa ajung.. Sad cum a fost?
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Mie Dec 24, 2008 12:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Printre alti artisti de top va canta si Anca la Live Revolution 2009 pe 31 dec care va fi transmis live si pe www.mtv.ro (sper ca si la tv ca nu am de gand casc ochii la monitor si in seara de rev)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Dec 24, 2008 2:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

eu n-am cum sa vad pt ca plec la partyul pt revelion la 9. la ce ora incepe? poate inreg cineva sa avem si aici inreg.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Dec 24, 2008 7:31 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Bravo bro' tocmai ce ma pregateam sa anunt ca Anca va canta de Rev Wink Bine informat si la obiect cu stirile Wink
Ce fain ca e pe mtv Wink Sunt f curioasa...cred ca va fi super ok Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Feb 05, 2009 9:47 pm    Titlul subiectului: concerte de Valentine's Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anca va concerta in 14 februarie in Brasov si Ploiesti Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Joi Feb 05, 2009 10:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

CINEVA cred ca se bucura iarasi !!! Detalii despre concertul din Brasov va rog!!! (locatie + ora aprox.)
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ionut
MesajTrimis: Vin Feb 06, 2009 10:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 05/Ian/2009
Mesaje: 5
Locație: Bucuresti

Cand va concerta Anka si in Bucuresi? Question
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Vin Feb 06, 2009 11:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

pe 14 la bucuresti in regie cred ca la maxx..nu sunt sigura ca asta ar fi clubul,dar o sa te anuntz ionutz Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Mai 13, 2009 6:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Din surse neoficiale deocamdata am auzit ca Anca ar putea canta la RMA pe 6 iunie la Craiova Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Mai 13, 2009 10:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

dragii mei,nu am mai scris nimic deoarece am fost f ocupata...sapt viitoare sper sa trag voci la noua piesa,sper sa intre in iunie cel mai trz peste tot la rd,iar clipul mai trz...imi voi lua si 2 dansatoare(de data asta sigur Smile )..si voi promova piesa peste tot(tot sigur Smile )asta ca sa va linistesc...patrikk,nu stiu daca voi canta la premii..vom vedea Smile pupici
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Mai 13, 2009 10:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Ce tare! Very Happy Sunt tot mai nerabdator sa apara noul single, o sa fie o vara minunata din nou pe muzica ta! Cool

Hope 2 see you soon! Smile
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lau
MesajTrimis: Joi Iun 25, 2009 11:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Se mai aude ceva de vreun concert? Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare Pagina 5 din 6

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community