Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următoare
 ANKA-aparitii in presa « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 5:02 pm    Titlul subiectului: hm... Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Hm....Acesti "mari compozitori si artisti" Play&Win sunt defapt niste lacomi si niste lipitori fara scrupule si respect.
M-am enervat la culme chiar acum de cateva minute cand la Obs Antena 1 a fost aceeasi stire.
Frate dar si Inna e mare cantaretza???De cand?A...uitasem cantareatza cu 2 hituri Confused Piesa asta nu e nici pe departe pt vocea sau mai bine zis vocisoara ei!!!!
Nesimtire mare din partea ei si a celor de la play&win Shocked
Nu ma asteptam la asa ceva....nu credeam ca se preteaza la asa ceva Evil or Very Mad
Piesa este f cool in interpretarea Ancai...nu ai ce compara cu cealalta interpretare Shocked
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 5:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

imi vine greata cand vad de ce sunt in stare niste indivizi ca ei. cu atat mai mult cu cat totul era reglementat de un contract. e trist ca se intampla asa ceva, dar cu totii stim cine o sa iasa cu basma curata din toata chestiunea asta. Smile

Anca, baga-i in tribunal! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 6:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu nu am inteles de ce s-a pomenit in ziar MPM cand toti artistii implicati sunt semnati la Roton.
In orice caz foarte urat ceea ce s-a intamplat si din tot acest lucru Anca a iesit cel mai nasol.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 8:56 pm    Titlul subiectului: si in... Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Trebuie sa o sustinem pe Anca peste tot pe web unde apare aceasta stire,de ex si la:
http://www.showbiz.ro/muzica/4782799-scandal-in-showbiz-anca-badiu-vs-inna
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 8:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anca e la MPM acum Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 9:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Oooo ce tare! Very Happy

Din pacate nu cred ca se va rezolva ceva pentru ca din cate stiu Inna il lansase deja ca single si unele radiouri au inceput sa il difuzeze. Confused
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 10:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Acum am reusit sa ascult si eu cele doua variante care seama foarte mult.
Frate, Inna nici macar sa copieze nu stie. Este acelasi ritm cu alta voce Shocked
Oricum, un gest foarte rusinos facut de Play&Win si Inna. Anca, nu-i ierta! Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Vin Aug 21, 2009 3:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

stiti ce ma enerveaza cel mai tare???faptul ca nici nu am vrut aceasta piesa ,dar mai ales sa lucrez cu acesti oameni despre care auzisem ca se cred buricii pamantului,cei mai tari compozitori de pe planeta si stiam ca voi avea probleme cu ei..insa cineva a insistat sa fac aceasta piesa si cred ca a fost cea mai mare greseala a mea pt ca am aceptat o..nu am facut altceva decat sa mi pierd timpul si banii aruncati pe o piesa de duzina...cu atitudinea lor de tarani,cocalari ,tepari etc nu cred ca vor rezista f mult pe piatza....in fine,urmatorul meu single este compus tot de ionutz radu si este f tare :wink:urmeaza ca in 2 sapt sa trag vocile si sper ca pe la jum lunii sept sa incep promovarea...patrikk,cred ca ei au iesit nasol din toata povestea asta...au dat dovada de diletantzi Laughing oricum,va multumesc f mult pt sustinere prietenii mei dragi Smile pup
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Vin Aug 21, 2009 10:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

daca o sa fie cel putin la fel de tare ca si Fade Away, atunci nu exista dubiu ca cei trei de la rasarit si Inna are going down. Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Vin Aug 21, 2009 5:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

asa e Anca! pe cuvant ca si eu am gandit ca piesa nu este la nivelul vocii si valorii tale.

ma bucur ca vei lansa alta piesa care cu siguranta te va reprezenta in totalitate si va avea succes.
de aceea si sfatul meu este ca in viitor sa iti urmezi intuitia si sa nu te mai lasi convinsa de nimeni, daca tu consideri cu adevarat ca nu se merita! tot raul a fost spre bine si va fi foarte bine! sunt convins si am incredere deplina ca tu stii cel mai bine pt tine si cu oamenii cu care merita sa lucrezi, nu acesti parveniti care nu fac decat rau si magarii. pup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Sâm Aug 22, 2009 12:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

hello,cine merge la madonna?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Aug 22, 2009 4:02 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anca mergi la Madonna? Very Happy Cred ca va fi bestial...pacat ca e in timpul saptamanii...sincer mi-as fi facut un plan sa merg...dar asa nu am cum Sad Abia astept sa aud pareri de la cei care merg Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Sâm Aug 22, 2009 7:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

managerul madonnei a invitat o pe alina puscau care este acum in romania si este si vecina mea Smile si o sa merg cu ea iar daca o sa si fac cateva poze cu diva o sa le pun pe forum..luci mi a spus ca va veni sigur,poate resusesc sa l aduc la vip langa noi Wink iar tu draga mea malina,cu sigurantza ai fi venit daca canta Pink Wink asa ca nu cred ca eti f trista ca nu o vezi pe diva live...adi ,tu vii?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Aug 22, 2009 7:54 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

WOW!Foarte tare Anca ca mergi cu Alina:)Nu sunt fana Madonna si e drept nu sufar f tare ca nu am cum sa ajung dar imi place ca artista si o apreciez mult,sincer daca as fi facut un efort in plus probabil as fi resusit sa ajung pt ca va fi un eveniment misto si cel putin eu nu am sansa sa o vad pe Madonna live f des si un show live ca al ei merita...dar asta este de data asta!Astept parei si poze de la concert si Luci ma bucur ca mergi si tu Very Happy Norocosule Very Happy
Ps:Atat pt P!NK cat si pt tine Anca as fi venit, dupa cum bine sti indiferent de situatzie Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Aug 22, 2009 9:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Meeeeeee! Nu as fi ratat un asemenea eveniment pentru nimic in lume! O ador pe Madonna. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următoare Pagina 9 din 12

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community