Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Amazing - club remix by DJ Lucian « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
aadmin
MesajTrimis: Mar Sep 08, 2009 3:41 pm    Titlul subiectului: Amazing - club remix by DJ Lucian Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Dum Oct 04, 2009 2:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

De cand am pus varianta originala cantata de Anca pe mp3 player, numai cu vocea ei imi vine in minte la "Amazing" Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Dum Oct 04, 2009 3:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Sa stii ca si prietenii mei care au ascultat "Amazing" in varianta Anca Badiu au ramas incantati. Cam toti avem acum piesa in masina si o ascultam mereu, e extraordinara in interpretarea lui Anca!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Dum Oct 04, 2009 5:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Mie in mod clar imi place vocea Ancai pe aceasta piesa comparativ cu a celeilalte asa zise mari cantarete si internationala "cica", dar nu merita comentat, insa din prima clipa cand am auzit-o am fost de aceeasi parere cu Anca ca e o piesa slaba si nu se potriveste cu performantele Ancai.

Anca este la un nivel mult mai inalt pt asemenea piesa de duzina.

Ne putem bucura de vocea dragei noastre Anca pe aceasta piesa pana la noul single ce va fi cu adevarat un hit.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Dum Oct 04, 2009 8:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Acuma nu trebuie sa o dezapreciem nici pe Inna deoarece chiar reusise sa faca ceva pentru un artist din Ro.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Oct 05, 2009 1:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

intr-adevar, a dus limba engleza intr-un loc in care niciun artist din Ro n-a reusit s-o duca.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Lun Oct 05, 2009 10:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Laughing Trecand peste detalii Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community