Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Baby (tell me why) live @ Happy Hour « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Tainted Love
MesajTrimis: Mar Oct 13, 2009 10:29 pm    Titlul subiectului: Baby (tell me why) live @ Happy Hour Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Aveam video-ul si am zis sa nu il tin doar pentru mine...poate va face si voua asteptarea noului single mai usoara... Smile

Enjoy...

http://www.youtube.com/watch?v=nhhatZp64UQ
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 11:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

oooh, I LOVE this version! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 11:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

si mie imi place mult!!! ma bucur sa revad!!! Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 1:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

eram ca ragusita pe piesa babby Smile in fine,am terminat de tras orice voce la noul single...pe 25 va fi gata...unii spun ca e cea mai buna piesa a mea de pana acum..sper.sa le placa si celor de la radiouri...patrikk,cum ai sarbatorit de ziua ta?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 1:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

cu siguranta va fi un super hit!!! abia astept!!! Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 4:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

anca a scris:
eram ca ragusita pe pesa babby Smile in fine,am terminat de tras orice voce la noul single...pe 25 va fi gata...unii spun ca e cea mai buna piesa a mea de pana acum..sper.sa le placa si celor de la radiouri...patrikk,cum ai sarbatorit de ziua ta?


anca, mie mi se pare ca suna f. sexy. Laughing

wow, cu aprecieri de astea referitoare la noua piesa chiar nu mai am rabdare. Very Happy cand o putem auzi la radio? de videoclip se aude ceva? Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 8:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

luci,sa intre piesa pe rd si pe urma se va discuta si despre clip...
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 10:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

anca a scris:
eram ca ragusita pe piesa babby Smile in fine,am terminat de tras orice voce la noul single...pe 25 va fi gata...unii spun ca e cea mai buna piesa a mea de pana acum..sper.sa le placa si celor de la radiouri...patrikk,cum ai sarbatorit de ziua ta?


Well, nu pot sa spun ca am sarbatorit neaparat. Am scos, pe rand, cativa prieteni dragi din Bucuresti la o cafea s cam atat.
De abia astept sa aud noul material Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 11:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

anca a scris:
eram ca ragusita pe piesa babby Smile in fine,am terminat de tras orice voce la noul single...pe 25 va fi gata...unii spun ca e cea mai buna piesa a mea de pana acum..sper.sa le placa si celor de la radiouri...


Mie imi place mult versiunea asta a piesei! Very Happy

Noul single va fi in engleza sau romana? Oricum...de abia il astept !!! Si vroiam sa te mai intreb cand o sa incepi din nou sa mergi in concerte...mi-e ffffff dor sa te mai vad!!!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Joi Oct 15, 2009 8:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

piesa este in engleza...iar concertele vor aparea cand voi aparea si eu la tv ,la rd etc..deocamdata apar numai in presa cu un fizic de invidiat Laughing astia din presa sunt de groaza..o sa fie bine,stati linistiti Smile chiar mi e dor sa va vad la un cocert...deabia astept Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Joi Oct 15, 2009 11:29 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Wow!Thx a lot Dorin Very Happy Imi era ffff dor sa ascult varianta asta la piesa:)O surpriza cat se poate de placuta...sunt f happy:)
Cat despre anumite publicatii din presa...da-i naibii Anca Evil or Very Mad Importanta este noua piesa si tot ce va urma dupa Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community