Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 Unde mergem vara asta?:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
PATRIK
MesajTrimis: Mar Iul 20, 2010 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Daca ajungi prin Bucuresti candva sa ma anunti Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Iul 21, 2010 4:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Eu nu am niciun plan pt ca lucrurile frumoase mi se intampla pe neasteptate. Asa ca le astept sa vina si apoi sa pot povesti despre ele. Smile

Si mie place mult muntele, Mali, si foarte bine faci sa te plimbi in drumetii. Totodata ador si marea si mi-as dori sa pot ajunge anul acesta... Cam atat.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Iul 21, 2010 5:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

eu am duc la maaare, la soaaare (continuarea o stiti din popor). saptamana viitoare o sa ma conving cu cat de mult ne-au luat bulgarii la capitolul turism si pe la finalul lui august preconizez o escapada pe o insula greceasca. intentionez si cateva weekend-uri pe varfuri de munti, dar ramane sa mai studiez "piata", pentru ca m-am cam saturat de statiunile de pe Valea Prahovei.

Mali, daca te incalzeste cu ceva... nici eu n-am mai ajuns la Faithless. Laughing

in alta ordine de idei... sa aveti o vara minunata si la toamna sa reluam subiectul cu un car de amintiri frumoase! Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lau
MesajTrimis: Vin Iul 23, 2010 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Cred ca voi avea o vara cam naspa pentru ca nu voi putea sa plec prea mult din Bucuresti din cauza muncilor.
Luci, vei avea de ce sa te minunezi la bulgari, mai ales daca mergi la Albena. Cat despre o iesire undeva la munte, iti recomand sa-ti arunci o privire si pe ofertele din Muntenegru. Stiu niste prieteni care au fost acolo anul trecut iar anul asta merge si vara mea. Am inteles ca sunt conditii foarte ok si preturi bune. Smile
Off: nici eu nu am mers la Faithless, in schimb am fost la Masive Attack (si a fost foarte misto)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2 Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community