Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
 Anca is back - aparitii TV in toamna lui 2010! « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
luczian
MesajTrimis: Vin Noi 19, 2010 12:40 am    Titlul subiectului: Anca is back - aparitii TV in toamna lui 2010! Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

...cam liniste pe forum in ultima vreme, nu?

nicio problema, de saptamana viitoare se schimba atmosfera. Wink vom avea placerea de a o vedea pe Anca intr-un sir de emisiuni televizate!

asa ca pregatiti-va telecomenzile, incalziti-va degetele, pentru ca in cadrul acestui topic se vor anunta si dezbate aparitiile Ancai. Very Happy

(later edit) prima emisiune: Neata, cu Razvan si Dani (Antena 1), miercuri, 24 noiembrie, de la 08:00!
_________________
...still thinking at something brilliant...


Ultima modificare efectuată luczian la Dum Noi 21, 2010 2:32 am, modificat de 3 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Tainted Love
MesajTrimis: Vin Noi 19, 2010 2:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

eu din pacate va trebui sa ma multumesc cu inregistrarile de pe net...dar sincer DE ABIA ASTEPT !!!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Vin Noi 19, 2010 5:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Sper ca o sa publice momentul pe site-ul lor. O sa punem link-ul aici, cand apare. No worries, Dorin! Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Sâm Noi 20, 2010 12:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

s a schimbat putin programul,premierea piesei more&more va fi la neatza cu razvan si dani pe data de 24 adica miercuri si tot pe 24 voi fi la observator..scuze luci si mali ca nu v am anuntat de aceasta schimbare dar am avut f multa treaba zilele astea ..restul programului a ramas la fel Smile pupici
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Lun Noi 22, 2010 3:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ce emotie!!! Astept sa treaca repede, ziua de azi si cea de maine, sa vina miercuri! Hehehe!

Ce dor nemasurat mi-era de Anca sa o revad la tv si in special sa am si eu parte cat mai repede, pana la sf anului daca am marele noroc, de un concert cu Anca Exclamation Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Noi 22, 2010 5:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

notati si:

Observator (Antena 1), tot miercuri 24 noiembrie, de la ora 16:00!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Lun Noi 22, 2010 11:10 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ok Luci,thx Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 1:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Mult succes la emisiuni, Anca! De abia astept sa te vad maine! Wink
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 10:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

de-ar fi Anca in fiecare zi la un matinal, toate diminetile ar fi mai frumoase! Very Happy
foarte fain momentul de astazi de la "Neata, cu Razvan si Dani"!

de abia asptept si restul emisiunilor!

P.S.: nu uitati, Observator, A1, azi de la 16:00.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 10:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Asa e Luci. Anca a fost o aparitie incantatoare, alaturi de adorabila de Bijoulina.

http://www.youtube.com/watch?v=jP5M1_w4sr0

http://www.youtube.com/watch?v=Y_XNqv_vXZg
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 5:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

It was nice seeing her dupa ceva vreme... Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 6:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Inca o aparitie minunata azi, din partea Ancai.

http://observator.a1.ro/monden/Anca-Badiu-se-intoarce._24610.html
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 6:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

incantatoare aparitia si la Observator. ma bucur ca de data asta Anca a putut vorbi mai mult despre planurile de viitor. Very Happy

iata si lista aparitiilor pentru maine (joi), 25 noiembrie:

    reportaj Focus (Prima TV), 18:00.

    Agentul VIP (Antena 2), 21:30.

    Un show pacatos (Antena 1), 23:45.

_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 6:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

A fost o senzatie foarte placuta si destul de noua sa o revad pe Anca la tv...din nou calitate 100% si nu ma refer doar la tricoul lui Vlad, din ultima colectie Diesel (v-am mai spus ca sunt impresionat sa vad ca mai exista lume - in Romania - care poarta brandul meu preferat?), care ii vine foarte bine, ma refer si la Anca si la Bijou. Urmeaza sa vad cand ajung mai tarziu acasa si video-ul de la Observator.

Felicitari ANCA & de abia astept sa te/va revad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 9:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

va multumesc dragii mei pt sustinere Cool
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare Pagina 1 din 4

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community