Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 Anca is back - aparitii TV in toamna lui 2010! « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Joi Noi 25, 2010 5:39 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

luczian a scris:
de-ar fi Anca in fiecare zi la un matinal, toate diminetile ar fi mai frumoase! Very Happy
foarte fain momentul de astazi de la "Neata, cu Razvan si Dani"!

de abia asptept si restul emisiunilor!

P.S.: nu uitati, Observator, A1, azi de la 16:00.

Asa este Luci...o zi cat se poate de minunata,cu un comeback pe masura din partea Ancai!A fost totul perfect! Very Happy La un moment dat fugeam dintr-o parte in alta sa gasesc un tv liber in zona(eram la servici) si sa prind aparitia linistita Wink ...
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Noi 25, 2010 5:40 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

luczian a scris:
incantatoare aparitia si la Observator. ma bucur ca de data asta Anca a putut vorbi mai mult despre planurile de viitor. Very Happy

iata si lista aparitiilor pentru maine (joi), 25 noiembrie:

    reportaj Focus (Prima TV), 18:00.

    Agentul VIP (Antena 2), 21:30.

    Un show pacatos (Antena 1), 23:45.

Ms Luci! Wink Abia astept!
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Noi 25, 2010 11:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

La "Focus" Prima Tv azi nu a fost...Sad
Acum astept cu nerabdare partea 2-a a emis Agentul Vip Very Happy Si uite ca nu am asteptat prea mult...acum a intrat Anca Very Happy Minunata si dragutza Wink
Bijou catelul faimos si normal minunea Ancai Very Happy O scumpica catelusa Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Joi Noi 25, 2010 11:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

da, ma bucur ca la Agentul VIP i-au dat ocazia Ancai sa mai lamureasca cateva lucruri. Very Happy

nu stiu ce s-a intamplat cu reportajul de la Focus. poate apare maine.

tot maine (vineri), 26 noiembrie, o puteti vedea pe Anca la Acces Direct (Antena 1), de la 17:00.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Vin Noi 26, 2010 4:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

luci nu stiu ce s a intamplat cu reportajul de la focus,poate am inteles eu gresit oricum,cred ca le trebuia ceva timp sa l monteze pt ca am vb f mult...poate il dau maine seara Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Vin Noi 26, 2010 11:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

ma gandeam si eu cu Malina ca n-au apucat sa monteze materialul. Very Happy

in alta ordine de idei, puteti vedea online inregistrarea de la Un Show Pacatos si emisiunea Agentul VIP.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Vin Noi 26, 2010 3:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

ai fost super Anca si esti la fiecare aparitie! Pup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Noi 26, 2010 5:44 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

O saptamana cat se poate de frumoasa si plina cu aparitiile Ancai...asa mai merge,imi era f dor de zile ca acestea...Sunt curioasa de "Acces direct"in cateva minute... Rolling Eyes
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Noi 26, 2010 5:45 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

luczian a scris:
ma gandeam si eu cu Malina ca n-au apucat sa monteze materialul. Very Happy

in alta ordine de idei, puteti vedea online inregistrarea de la Un Show Pacatos si emisiunea Agentul VIP.

Din nou ms de linkuri Luci...imi face placere sa revad emisiunile Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Vin Noi 26, 2010 6:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

da, insa seara asta parca a fost cea mai faina aparitie! Very Happy

cateva cuvinte despre piesa si interpretarea acesteia le aveti si aici, pe contul oficial de YouTube al Ancai.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Noi 27, 2010 12:19 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Si mie mi-a placut foarte mult Anca la "Acces direct" Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Noi 27, 2010 9:57 pm    Titlul subiectului: :D Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Un nou montaj cu Anca si minunatii catei cu filmari la un "hotel de 5 stele pt caini "ne va bucura in urmatoarele zile,voi anunta data exacta cand va fi gata.Anca va vb si despre ea,muzica...etc,oricum va fi un montaj foarte interesant Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Dec 01, 2010 11:49 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Auzisem ca a fost montajul cu Anca ieri seara la Prima Tv la Focus monden dar nu eram sigura 100%...dar am verificat pe site si intr-adevar l-au dat Wink Pacat ca nu l-am prins aseara la TV...
Focus monden "30 noiembrie 2010":
http://www.primatv.ro/stiri-focus/focus-monden-48.html
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Dec 02, 2010 12:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Aceasta este inreg materialului doar cu Anca:

http://www.primatv.ro/stiri-focus/anca-se-reinventeaza.html
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Vin Dec 03, 2010 2:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

ei,am vb mult la interviul asta ...e k,nu mi displace ce am vazut:)
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community