Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Sarbatori Fericite! « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
luczian
MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 4:35 pm    Titlul subiectului: Sarbatori Fericite! Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Dragilor,

Va urez un Craciun Fericit alaturi de cele mai dragi persoane voua!

Sa va treziti maine sub brad cu urmele unui Mosulet darnic si cu lumina in sulfete! Smile

Sarbatori fericite!


_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 6:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Sarbatori Fericite tuturor!

Sarbatori Fericite, Anca!!!



Uploaded with ImageShack.us
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 8:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Va urez Craciun Fericit alaturi de cei dragi si sa mancati cozonac si pt mine! Laughing
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Dec 25, 2010 12:37 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Un Craciun fericit alaturi de familie si prieteni va doresc si eu...si un Mos cat mai darnic Very Happy
Anca,din tot sufletul iti doresc tot ce poate fi mai frumos si mi-as dori ca si cozonacul super bun facut acasa, ce o sa-l mananc maine...sa il mananc si cu tine...promit cand ne mai intalnim,fara sa conteze data, ca o sa mancam amandoua o felie de cozonac(doar o felie... Laughing )
Te pup cu mult drag si iti doresc un Craciun fericit si linistit Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Sâm Dec 25, 2010 12:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

draga mea malina:)
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Dec 25, 2010 12:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Joi Dec 30, 2010 6:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

mai cat de rau imi pare de serban huidu Sad nu inteleg de ce trebuie sa li se intample astfel de lucruri dramatice as spune,unor oameni extraordinari si cu un suflet atat de mare ca al lui...sper, si imi doresc din toata inima ca acest om minunat sa si revina si sa se intoarca acasa sanatos..Doamne ajuta.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Vin Dec 31, 2010 4:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest



Sa aveti cu totii un 2011 minunat! La multi ani!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Vin Dec 31, 2010 4:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

DRAGII MEI,VA DORESC UN AN EXCELENT.LA MULTI ANI!!!
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Dec 31, 2010 5:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Si eu imi doresc pt noi toti, sanatate, implinirea dorintelor, mai multa prosperitate si sa ne regasim aici alaturi de Anca, mai optimisti, impliniti.

Pt. tine, draga mea, Anca, imi doresc sa ai un nou an plin de evenimente frumoase, sa obtii succesul si recunoasterea publicului pe care le meriti, iar noi sa-ti fim alaturi la cat mai multe concerte!

La Multi Ani!!!


Si aceasta poza reprezentativa. Smile



Uploaded with ImageShack.us
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Sâm Ian 01, 2011 11:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

La multi ani si din partea mea si 2011 de dorinte sa vi se indeplineasca! Sunt convins ca cei care considera ca nu le-a mers asa bine in 2010, vor recupera din plin in 2011! Wink

Mult succes in tot ce va propuneti & work for what you dream off and it will come to you so easily. YouÂŽll see....You are the master of your destiny!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 12:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

cu o mica intarziere, va urez si eu un 2011 plin de impliniri si bucurii! mult succes in tot ceea ce va propuneti si sa ne recitim la anul aici, mai impliniti si de 2011 ori mai fericiti. Very Happy

La Multi Ani!!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Vin Ian 07, 2011 12:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

La multi ani pt noul an!!! Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Sâm Ian 08, 2011 2:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

La mulĂŸi ani, pe 2011! Cool
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Lun Dec 26, 2011 11:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Hello!Sper ca ati avut un Mos darnic si un Craciun luminos si frumos alaturi de cei dragi Very Happy
Va doresc LA MULTI ANI pt 2012!all the best! Very Happy Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community