Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Noul single "Addicted" « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
PATRIK
MesajTrimis: Mar Iun 14, 2011 8:10 pm    Titlul subiectului: Noul single "Addicted" Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/anca-badiu-revine-in-forta-cu-un-single-nou-asculta-l-aici-168774.html

L-ati ascultat? Cum vi se pare? Me likey Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Iun 14, 2011 11:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Noua piesĂŁ "Addicted" a fost compusĂŁ de Anca Badiu Âși de Eduard Alexandru Very Happy
Imi place ffff mult si ma bucur ca o vom asculta peste tot cat de curand,am asteptat-o fff mult Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Iun 15, 2011 9:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Eu sunt deja "Addicted" dupa ea! Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Iun 15, 2011 10:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Addicted e putin pentru cum vor fi romanasii dupa piesa asta, in vara asta! Very Happy De-abia astept s-o aud peste tot! Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Mie Iun 15, 2011 8:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

deci ,joi voi fi la tonomatulDp2,acces direct,cancantv si povestiri adevarate..vineri si sambata pauza,duminica voi fi la danutzsrl,marti la kanald drept la tinta si focus monden..nu se mai schimba nimic:)va pupi
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Joi Iun 16, 2011 8:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Noul single (official audio track) il puteti asculta si aici.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Vin Iun 17, 2011 1:22 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Am dat acest link de la canalul oficial tuturor prietenilor sa asculte piesa Very Happy
Ma bucura enorm faptul ca piesa place,e apreciata...aud numai pareri si cuvinte de lauda Very Happy
Va fi o vara "Addicted" Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Dum Iun 19, 2011 8:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

CĂźnd iese videoclipul la piesa asta? Smile
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
luczian
MesajTrimis: Joi Iun 23, 2011 1:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

..cat de curand, speram! Very Happy

In alta ordine de idei, piesa postata pe YouTube a strans in doar 7 zile peste 10,000 de vizualizari. cu toate inregistrarile de la TV postate pe canalul oficial, Addicted ajunge undeva la peste 15,000 de vizualizari.

eu sunt convins ca se poate cat mai mult, asa ca share it, like it, love it cum ati facut-o si pana acum! Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
luczian
MesajTrimis: Dum Iun 26, 2011 11:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Anca, ziceai la ceva emisiune ca mai astepti inca o varianta la Addicted, de undeva de prin afara. Ce se mai aude, mai vine? Very Happy Nu de alta dar sunt taaare curios cum o sa sune!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Lun Iun 27, 2011 12:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

mda,nu stiu ce sa zic luci,am sa ma gandesc la un dj f tare din rom sa faca varianta de club...am sa l contactez zilele astea si sper s o faca cat mai repede ca este oricum f tarziu pt rdouri..pup
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Lun Iun 27, 2011 3:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Anca, felicitari pentru "Addicted" - suna excelent!!! Am vazut si video-uri din emisiunile in care ai fost (la fel de simpatica si frumoasa ca intotdeauna) si acum astept cu multa curiozitate si clipul !!! Si mi-au placut ENORM si "More & more" si "Amazing" (versiunea ta). Toti cei care au ascultat "Amazing" in versiunea ta, au zis ca e mult mai buna decat versiunea Innei. Si nu au spus-o de dragul meu, ci au fost obiectivi! Daca e sa fac un top intre cele 3, as pune "More & more" pe 1, ti-a iesit extraordinar - pacat ca nu s-a intamplat mare lucru cu ea in Romania, dar sper ca pe urmatorul album sa fie inclusa si in plus in Romania succesul unui artist (ma refer acum strict la topuri) se masoara dupa criterii subiective si foarte usor manevrabile, ca sa zic asa. Nu am auzit in vreo tara mai occidentala (ca sa nu zic mai civilizata) sa se alcatuiasca topuri pe baza numarului de difuzari la radio, ci clasamentele se fac pe baza VANZARILOR. Dar Romania mai are un drum lung pana acolo si acum nu ma apuc sa fac teoria chibritului aici, vroiam de fapt sa te felicit pentru "Addicted" si candva in a doua jumatate a lui august ma intorc in Romania pentru ceva vreme si sper sa te vad in macar un concert!

Mult succes!!!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Lun Iun 27, 2011 8:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Cu bucurie vreau sa va spun ca piesa a intrat pe radio braila din ora in ora, prin urmare va ramane in playlist urmatoarea perioada iar reactiile ascultatorilor au fost pozitive prin telefoane. Sper sa o auda si organizatorii, sa am bucuria si mai mare de a o chema pt concerte pe Anca!!! Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Lun Iun 27, 2011 10:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

ma bucur Adi ca a intrat piesa pe radio..bravo!Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Joi Iun 30, 2011 5:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

hei,dupa cum stiti varianta de club /radio la addicted nu mai vine doarece nu are sens sa ma enervez...asa se intampla cand ai incredere in unii si te te incurca...in fine,dar am vb cu un producator de la noi care a lucrat cu dan balan sa vedem sambata cand voi merge la el cum il inspira pe el piesa..va tin la curent,sunt racita ca am fost la munte am mers km intregi pe jos iar bijouul meu cot la cot cu mine:)))))))si a fost super am descoperit locuri superbe pt drumetii...poate facem asta noi toti.ce ziceti?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community