Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 Multa sanatate! « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Dum Iun 24, 2007 10:45 pm    Titlul subiectului: Multa sanatate! Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Razvan a suferit o interventie pt o problema de sanatatate destul de grava zilele trecute Sad Din partea mea si a fanilor iti dorim multa sanatate draga Razvan,sa te refaci repede dupa interventie si sa ne incanti in continuare alaturi de Anca&the band Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Lun Iun 25, 2007 12:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Multa, multa sanatate pt. ca e mai importanta decat toate. Fara sanatate nu poti face nimic.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Lun Iun 25, 2007 10:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Sa te faci bine cat mai repede !!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 12:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

insanatosire grabnica si din partea mea si toate urarile de bine!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community