Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 VIDEO : ANCA BADIU 2007 CALLATIS FESTIVAL « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
aadmin
MesajTrimis: Dum Iul 22, 2007 10:34 pm    Titlul subiectului: VIDEO : ANCA BADIU 2007 CALLATIS FESTIVAL Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 1:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Superb recitalul, imaginea Ankai, show-ul...ANKA !!!
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 10:03 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Minunata Anka Very Happy nu-mi pot dezlipi ochii de la ea...retraiesc minunata senzatie de acolo, de la Callatis ,ori de cate ori vad inregistrarea aceasta...super prestatie Razz
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 10:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

A avut o performanta de invidiat Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 11:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Vad si eu in premiera recitalul, chiar frumos...astept sa o mai revad pe Anka... Wink Multumesc si eu pentru video!
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Joi Iul 26, 2007 3:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

vai adminule, cat de fericit m-ai facut! Very Happy

foaaarte tare prestatia Ankai, m-a lasat de-a dreptul fara cuvinte. nici nu-mi pot imagina ce senzatii ai avut pe-acolo Malina, dar tot ce stiu e ca de-abia astept sa ma intorc acasa si sa am placerea s-o vad pe Anca si pe baieti live intr-un concert. Wink

felicitari, Anka! cu fiecare aparitie in media reusesti sa impresionezi si sa-ti mai faci inca cativa fani si admiratori! ori numai un artist adevarat poate sa faca asta! sincere felicitari! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Joi Iul 26, 2007 7:36 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

si eu draga Luci abia astep sa te intorci sa traim cele mai minunate senzatii ce ni le da doar un concert cu Anca Very Happy you know better Twisted Evil
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community