Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 My blog:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Lun Aug 20, 2007 5:51 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Multumim DeeDee Very Happy Apuca-te si tu asa incet de blogul tau...sunt sigura ca va iesi super,mai ales ca tu ai ceva experinenta...cu ceva timp in urma cand Anka facea parte dintr-o trupa tu ai facuit un site Very Happy si sincer iti iesise foarte bine Very Happy asa ca nu ma indoiesc ca si blogul tau pt Anka va iesi la fel de bine Very Happy iti tin pumnii Wink
Asa si legat de "livejurnal"poti sa pui aici un link pt un astfel de site sa dam si noi cu "nasul"pe acolo sa vedem cum arata Wink apoi ne hotaram si vedem cum facem si acolo o mica comunitate de fani Anka Wink ce zici?
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Mar Aug 21, 2007 9:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

Multumesc mult ptr incurajari Wink Adevarul e ca n-am mai facut de mult site-uri. Cel cu Class a fost printre ultimele. Mai facusem unul cu Tatu acum 2-3 ani si am ajutat recent o prietena la un site Alb Negru. Dar uite ca pana la urma m-am mobilizat si am facut ceva. E cam anemic, cel putin deocamdata, am facut cum am putut, dar per ansamblu sunt multumita cum a iesit. Sugestii, reclamatii, nelamuriri, etc sunt binevenite Smile
http://community.livejournal.com/ancabadiu/
PS: o mica specificare: sper sa nu vi se inchida explorerul. incercati cu firefox. ca mie mi s-a mai intamplat Embarassed
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Aug 21, 2007 10:05 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Draga Dee Dee...super ce ai facut Very Happy Imi place foarte mult...si multumim ca ai pus linkuri si catre blogurile noastre...asa dam doavada de o comunitate foarte unita de fani peste tot Very Happy
Bravo! Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Aug 22, 2007 2:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Multumesc si eu pt ca ai scris si adresa Blogului meu. Am scris si eu adresele celorlalte bloguri. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Mie Aug 22, 2007 8:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

Ma bucur mult de reactiile voastre Smile Si eu iti multumesc, Adi,ca ai pus link-uri la site-urile noastre Wink Chiar ca ne-am centralizat.
apropo, ce ziceti sa ne ocupam si de last.fm-ul ei?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Aug 22, 2007 9:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Ce last fm?????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Aug 22, 2007 7:53 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da Dee Dee e o idee foarte buna!ar trebui sa punem mai multe informatii desprea ea,poze si sa incarcam si hitul"Baby tell me why"...am vazut e disponibila de ascultat doar "nopti de dor".
Patrik si cei care doritzi sa vedeti cum arata,va las linkul aici...poate venitzi cu noi idei si propuneri Wink
http://www.last.fm/music/Anca+Badiu
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Joi Aug 23, 2007 4:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

Super Very Happy Am pus eu trei poze. (care mi s-au parut mai clare) si acum o sa ma ocup de ce e mai important: scrobble!
indicatii in plus ptr Patrik si ceilalti: last.fm e un program pe care il rulezi simultan cu winamp (merge si cu wmp) si pe masura ce asculti muzica iti genereaza un top, exista si grupuri acolo, vecini, etc ... destul de misto, zic eu Smile
si daca tot m-am "bagat in priza", se mai aude ceva de myspace-ul ei? ca i-am dat add acum cateva luni si nimic. si nici n-are prea multi in lista. eu am o groaza de formatii, dar mie nu-mi ajuta asa cum i-ar ajuta ei. in fine, sper sa-i fie bine, ca vad ca nu se prea ocupa nimeni de contul ei. no offence Wink
PS: imi place noul aspect al forumului, cu pozele lor Cool
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Joi Aug 23, 2007 8:55 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

De myspace nu stiu Dee Dee, cred ca roton ar trebui sa se ocupe...cineva de la roton... Question ma voi interesa Wink
E super tare asa forumul Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Joi Noi 01, 2007 9:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Iata si blogul meu. Este prima data cand creez un blog. Asa ca lipsa de experienta se cam cunoaste Crying or Very sad . Sper ca urmatorul sa fie totusi (mult) mai bun:
http://anca4ever.ablog.ro/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Joi Noi 01, 2007 10:36 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Lau este dragutz blogul tau Wink Cu timpul il vei face pe acesta mai bun,vei progresa sunt sigura!nu este nevoie sa faci altul Wink Eu apreciez gestul si intentia ta,de a dedica un blog artistului preferat Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Vin Noi 02, 2007 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

hai ca a iesit ok. o sa creasca el (blogul) si o sa se mai imbunatateasca pe parcurs Wink multumim ca ne-ai pus si pe noi la link-uri Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Noi 02, 2007 6:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Si mie imi place blogul si nu cred ca este necesar sa faci altul ci sa mai lucrezi incet, incet la acesta pana ii descoperi tainele si o sa arate si mai bine. Acum este ok. Bravo! L-am trecut in lista de linkuri si pe blogul meu dedicat Ankai. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Vin Noi 02, 2007 9:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Va multumesc mult! Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mie Noi 07, 2007 9:07 pm    Titlul subiectului: Official Anka Blog:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ce ziceti dragii mei?Va surade ideea unui blog oficial la care sa contribuim toti?Ideea a fost a lui Luczian si mie mi s-a parut foarte buna!Cum fiecare avem cate un blog pt Anka,am putea sa avem si un blog oficial uploadat periodic care sa-l trecem in site-ul oficial Wink
Astept parerile voastre! Very Happy alaturi de idei si propuneri pt structura unui astfel de blog Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community