Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 ANCA BADIU OFFICIAL FORUM WALLPAPER 01 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
ADI
MesajTrimis: Mar Aug 28, 2007 5:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Dumnezeule cat de senzuala e! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Aug 28, 2007 5:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

E evident ca deja e pe fundal Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Mar Aug 28, 2007 6:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

maaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
si mai multe pupicuri pentru admin pe tema asta Cool
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Aug 28, 2007 9:13 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

NE PUTEM MANDRI CU CELE MAI COOL WALLPAER-URI...Anca Rulz!sunt exceptionale.... Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Vin Oct 05, 2007 10:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Are cei ma frumosi ochi.
M-am indragostit Embarassed Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lau
MesajTrimis: Vin Oct 05, 2007 10:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Nici sa mai scriu bine nu mai pot Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Vin Oct 05, 2007 10:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Ce ai gresit ca nu vad :-s
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Oct 05, 2007 11:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Cu spiritul meu de jurnalist am observat. Smile)) A mancat un i la "cei mai", a scris " cei ma_" . Smile Te credem Lu. Ne bucuram. Ai mare grija totusi. Smile))
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 12:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

nu se mai vede wallpaperul de aici... observ doar ca eu am primul mesaj.... Shocked
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 12:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Probabil s-a ?ters. Laughing Am observat c? se mai blocheaz? ?i subiecte... ?n fine... dac? at?t ?i duce mintea. Smile
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 2:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

hei, ce zici acolo? cum atat ii duce mintea? sylver.... nu e ok ce spui. Razz eu doar am intrebat ce s-a intamplat de nu apare dar nu e nimic grav... te rog ai grija ce spui ca nu e frumos. subiectele se inchid atunci cand nu e ok ceea ce se spune.... Wink

hai sa nu creem neplaceri aici... din respect pt anca.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 2:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Okay, okay. Ai dreptate. Wink Nu mai zic nimic. Smile S? nu o sup?r?m pe Anka. Sad
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 10:23 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Sylver,crede-ma ca nimeni nu sterge aiurea mesajele de aici,decat atunci cand e cazul,de aceea sunt moderatori si admini Wink suntem un colectiv si e normal ca din cand in cand sa moderam discutiile Wink legat de wallpaper-ul de aici,nu l-a sters nimeni,era de ceva timp si probabil a expirat termenul din domeniul unde era uploadat Wink pot sa ti-l trimit printr-un mail ca sa nu mai fi asa ofticat,ok?
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 10:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Trec cu vederea peste ce ai zis....daca se mai intampla inca o data asa ceva vom lua masuri! Subject closed !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community