Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 Song Logan Kiss Fm « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
ADI
MesajTrimis: Vin Sep 07, 2007 1:48 pm    Titlul subiectului: Song Logan Kiss Fm Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

http://www.sendspace.com/file/kwijh2
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Sep 09, 2007 9:24 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ms Adi de link Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Sep 09, 2007 10:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Cu multa placere. Nu-mi place faptul ca Anka canta f. putin in comparatie cu Andrea Banica, lucru pe care nu-l inteleg. De ce este favorizata Andrea Banica ? Sad
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 2:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Acum am ajuns acasa dupa un drum f lung...la Deva a fost k,dar la Stana de vale a fost super...oamenii s- au distrat,au dansat la greu,dar am ramas surprinsa cand am vazut ca stiau versurile de la piesa "cineva"!chiar aveam nevoie de aer adevarat...este gata videoclipul! Very Happy deci ,o sa intre cat de curand..ma duc sa ma culc ca sunt rupta de oboseala...va pup pe toti,cu drag Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 2:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

anca a scris:
Acum am ajuns acasa dupa un drum f lung...la Deva a fost k,dar la Stana de vale a fost super...oamenii s- au distrat,au dansat la greu,dar am ramas surprinsa cand am vazut ca stiau versurile de la piesa "cineva"!chiar aveam nevoie de aer adevarat...este gata videoclipul! Very Happy deci ,o sa intre cat de curand..ma duc sa ma culc ca sunt rupta de oboseala...va pup pe toti,cu drag Wink


Multumim mult ca ne-ai scris iar !!! Sa vezi la Braila cand vei veni ce de lume va fi si-ti vor sti versurile. Very Happy

De abia astept clipul!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Te puuup. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 8:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

ce pacat ca nu stau si eu in deva Mad
in legatura cu melodia, ai dreptate, Adi. Partea Ancai e mult mai mica decat ale celorlalte
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 2:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

nu va mai faceti atatea probleme cine a cantat mai mult pe piesa,pt ca nu este atat de important....era devreme cand m am dus sa trag voci si nu aveam chef..o strofa si un refren este mai mult decat suficient Very Happy pupi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 2:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

anca a scris:
nu va mai faceti atatea probleme cine a cantat mai mult pe piesa,pt ca nu este atat de important....era devreme cand m am dus sa trag voci si nu aveam chef..o strofa si un refren este mai mult decat suficient Very Happy pupi



Modesta si buna la suflet ca intotdeauna. Nu ne facem probleme dar ar fi fost corect sa cante fiecare in mod egal. In fine. Nu mai conteaza. Piesa este frumoasa si tu canti super asa ca nu mai conteaza cat si cine a cantat mai mult. Smile Puuuup. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 9:04 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ma bucur ca au fost cat se poate de frumoase concertele si ca v-ati distrat..ati incantat publicul Very Happy abia astept sa retraiesc atmosfera unui adevarat concert Anka&The band Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 9:25 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Piesa pt. promo "dacia logan"imi place Very Happy e optimista,vesela iar vocea Ankai suna excelent Very Happy mi se pare ok asa cum e...Anka ne incanta pe noi fanii ei cu piesele de pe album...asta conteaza! Very Happy Ma bucur ca e gata clipul si ARD de nerabdare sa fie difuzat! Laughing
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 9:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

draguta piesa, cred ca mai-marii de la Logan sunt incantati (mai ales apare Anka pe piesa). Smile cat despre partea Ankai, e suficienta... pentru ca e cu adevarat speciala, vocea sa se distinge fata de celelalte si imi gadila urechile de fiecare data cand ascult piesa... Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Lun Sep 10, 2007 10:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

luczian a scris:
draguta piesa, cred ca mai-marii de la Logan sunt incantati (mai ales apare Anka pe piesa). Smile cat despre partea Ankai, e suficienta... pentru ca e cu adevarat speciala, vocea sa se distinge fata de celelalte si imi gadila urechile de fiecare data cand ascult piesa... Very Happy



F. frumoasa expresia cu gadilatul urechii. Si se vede o diferenta majora de voce si in timp ce canta ea, stau cu urechile ciulite si apoi nu mai aud bine piesa. Smile))) Si dau repeat. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mar Sep 11, 2007 12:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ia uitati ce am facut:

http://www.mediafire.com/?4e0zmwplnxo


Am inregistrat numai partea in care canta Anka. Super!!! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community