Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 "Car Wash 2" TV Ad « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
aadmin
MesajTrimis: Lun Sep 17, 2007 4:36 am    Titlul subiectului: "Car Wash 2" TV Ad Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Lun Sep 17, 2007 8:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Saraca Anka trebuie sa si spele masina Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Lun Sep 17, 2007 3:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Eh, nu i-a fost f. greu din cate se vede. Smile)) Imi place ca a tratat cu f. mult amuzament. Smile)) E f. hazlie. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Lun Sep 17, 2007 3:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

din fericire nu prea avea ce sa spele la ea, ca era curata Smile
imi plac ochelarii ei Cool
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Sep 18, 2007 9:47 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

In toate aceste filmulete promo pt Logan...Anka, pe langa faptul ca e foarte senzuala,dulce si sigura pe ea...are si acea doza de amuzament care da un si mai mare farmec ficarui filmulet Very Happy Anka knows... Very Happy
eu una mi-am facut o obisnuita ca de fieccare data cand deschid calculatorul ,sa iau rand pe rand la vizionat toate aceste fimulete promo... Very Happy si le revad mereu cu aceeasi placere Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Sep 19, 2007 12:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

dragii mei,n am mai intrat de ceva timp pe forum pt ca am fost f ocupata...nu v am uitat Very Happy a fost f frumos la suceava,am vizitat manastirea voronet si mi a placut tare mult fresca...bucovinenii,au ceva aparte,niste peisaje de vis..mi a placut f mult,dar din nefericire nu am putut vedea muzeul cu statui de ceara..cand o sa am un concert acolo,cu sigurantza o sa vizitez cat se poate de mult...videoclipul este gata dar mai trebuie putin "ajustat" si va intra de sapt viitoare...vedeti ca vrea un fan sa intre pe forum,dar nu stie cum sa procedeze..malina,te rog sa i explici tu cum sa faca..pupici Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Mie Sep 19, 2007 12:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

scuze,fanul se numeste Laurentiu..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Sep 19, 2007 12:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Buna Anka !!! Multumim pt mesaj !!! Super ca va aparea de saptamana viitoare!!! De abia astept.

Laurentiu asteapta sa i se valideze contul. O sa i-l valideze Malina dar sunt si spamerii care sunt f. enervanti.


Te puuuup Anka !!!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Sep 20, 2007 9:36 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da..cu mica intarziere ma ocup si de validarea contului noului fan Laurentiu:)
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community