Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Intrebari « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lau
MesajTrimis: Lun Oct 01, 2007 9:28 pm    Titlul subiectului: Intrebari Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Nu stiu cum sa imi pun avatar. Ma puteti ajuta? Multumesc mult
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lau
MesajTrimis: Lun Oct 01, 2007 9:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Am reusit!
Scuze va rog ca am deschis topicul asta Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Lun Oct 01, 2007 11:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

cand nu stii ceva, trimitei mp malinei, lui patrik sau mie sau altu user si te ajuta daca poate, daca nu, te ajuta malina cu siguranta. ca sa nu mai creezi topicuri. bun venit! Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Oct 02, 2007 7:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu cred ca ne prinde bine sa avem un topic cu intrebari Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Oct 02, 2007 6:48 pm    Titlul subiectului: hello! Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Bine ai venit in forumul Anka, Lau si alaturi de noi! Very Happy imi cer scuze pt inactivarea contului data trecuta...a fost o mica neatentie din partea mea Shocked ma bucur ca acum totul este ok Wink
Asa ...cat despre topicul acesta cu "intrebari"e f bine ca l-ai deschis si ca aici putem pune intrebari si ne putem lamuri Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mar Oct 02, 2007 8:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

A, ok daca a deschis bine topicul. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Vin Oct 05, 2007 11:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Pai in cazul asta am o intrebare pentru Anca si abea astept un raspuns:ce mai stie de cei de la Class? Mai pastreaza legatura cu ei? Cum se inteleg? Stiu ca Anca nu a plecat de la Class pentru ca nu s-ar fi inteles cu ei. A fost o decizie de comun acord(ceva unic in indusria muzicala de la noi Laughing ) Mie imi place mult si Class. Ascult trupa asta de vreo zece ani. Nu am auzit nimic nici din partea voastra despre relatiile dintre Ank si Class.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Vin Oct 05, 2007 11:42 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Draga Lau...trupa Class are si ea si fanii ei...au continuat si ei cu muzica pe drumul ales.sunt o formatie longeviva cum zi zis si tu.eu am fost fana trupei class f multi ani, pana in momentul in care Anca a ales noul si minunatul ei drum in cariera Wink de aceea am considerat ca sunt in masura sa iti raspund Wink
Ca apreciezi trupa class e foarte bine,fiecare cu gusturile sale...noi aici suntem FANII Ancai asa ca nu "combinam"lucrurile.Anca a fost aproape 5 ani in aceasta trupa,a fost o perioada minunata insa nu se compara cu ce e acum.Fanii nu pot zice ca s-au impartit...fiecare a ales ce a simtit si dupa gusturile sale muzicale,fara influente sau complicatii Wink Eu am ales Anca artista din momentul in care a intrat in trupa...m-a cucerit de atunci Wink Acum ma uimeste si ma cucereste pe zi ce trece tot mai mult prin tot ceea ce face,e deosebita...iti spun sincer ca o fana adevarata ce sunt de atatia ani ,ca a fost cea mai buna alegere Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Sâm Oct 06, 2007 12:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Malina, intr-un fel abea asteptam sa vad ce zici si tu Laughing , pentru ca te stiu de mai mult timp prin intermediul trupei Class. Nu te gandi ca ii cunosc pe ei. I-am vazut doar in concerte. Insa numele tau l-am vazut pe unele albume ale lor la rubrica "multumiri" Smile . Sunt totusi surprins ca ai zis ca nu mai esti fana Class. Chiar nu ma asteptam Smile . Imi place foarte mult si Anca. Altfel nu eram acum inscris pe forumul ei. Insa, totusi, genul de muzica pe care il promoveaza Anca aminteste de Class, cel putin mie asa mi se pare. Pentru ca genul asta de muzica eu consider ca Class l-a "inventat", daca imi permiti sa zic asa Wink . Nu vreau sa se interpreteze ca as avea ceva cu muzica Ancai(nici vorba de asa ceva). Sunt doar de parere ca acest gen de muzica a aparut prima data la Class, iar muzica lor si a Ancai se aseamana. Si din cauza asta nu inteleg cum de spui ca nu-ti mai place Class Smile
Am deschis acest subiect din doua motive: in primul rand chiar Anca a zis pe forum sa vorbim cat mai deschis, discutiile sa fie libere si la obiect, etc. In al doilea rand suntem off topic si ma gandeam ca nu e o problema daca deschid subiectul asta. Smile

ps. Admin a pus videoclipul piesei "Baby Tell Me Why". Asta e link-ul: http://forum.ancabadiu.com/viewtopic.php?p=988#988 Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DeeDee
MesajTrimis: Sâm Oct 06, 2007 10:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

Eu in momentul asta ascult si Class, si Anka Wink Nu ma pot numi fan, pentru ca ar fi prea mult pentru ce sunt eu. Poate sustinator ar fi cuvantul. In fine. Intr-adevar, stilul pe care il are acum seamana cu stilul Class. Dar as mai deschide o paranteza aici. Poate unii ati observat ca pe vremea cand era Mihaela Florea, muzica lor avea influente de breakbeat (Prodigy, etc), care au fost eliminate cand a venit Anka. Au mai fost ceva tobe "incalecate" la "Intr-o Zi" dar cam atat. Florea a plecat cu breakbeat-ul, iar Anka a venit (si a plecat) cu dance-ul acesta. Nu zic ca ea l-a inventat sau asa ceva. Dar cred ca ati inteles ce vreau sa zic. Cam asa vad eu lucrurile, nu vreau nici eu sa se interpreteze, pentru ca nu zic ca e mai frumos asa sau asa. Fiecare cu un stil, nu? Smile Din cat am auzit din noul album Class, au inceput sa se intoarca la "sound"ul initial. Ceea ce e bine pentru toata lumea, zic eu Wink
Si inca un lucru: Anka zicea ca ii place rock-ul mult, dar ca a ales dance pentru ca nu se vinde. (poate nu am formulat cum trebuie, dar cred ca ati vazut toti inregistrarea mai demult) Eu, personal, ii "dau voie" sa cante si rock, dar nu cred ca mi-ar placea la fel de mult ca genul pe care il are acum.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Oct 06, 2007 7:22 pm    Titlul subiectului: raspuns final... Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

1.Lau...ca sa incheiem aceasta discutie si acest subiect:daca esti fan class cauta-le forumul si fanii Wink aici e alt forum...dupa cum bine ai vazut
2.nu am de ce sa-ti mai argumentez exact de ce nu mai sunt fana trupei...si de ce am fost Wink conteaza ce sunt acum...si asta ma priveste chiar numai pe mine si pe artistul a carui fana sunt Wink
3.orice altceva legat de aceasta trupa nu discutam aici pt ca este absurd...suntem fani Anka si atat...asa ca daca mai ai si alte preferinte te-as ruga in cel mai elegant mod sa ti le exprimi in directia respectiva...sti la ce ma refer Wink
Cu aceasta inchei acest subiect si nu voi reveni la el...fara suparare si in cel mai sincer si mai direct mod Wink
Anca nu are de ce sa-ti raspunda sau sa te lamureasca cu ceva decat daca intrebarile sunt sau cuprind cariera ei, muzica ei...la intrebarile tale ti-am raspuns eu si DeeDee si inchei eu aici Wink
daca esti inca nedumerit iti recomnd cu caldura sa studiezi forumul si sa cauti pe google alte informatii Wink
toate cele bune Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Sâm Oct 06, 2007 8:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

OK, se pare ca intrebarile mele nu au fost bine primite de voi chiar daca au fost trecute la rubrica "Discutii generale". Din cate imi dau seama se doreste ca si la rubrica asta sa se vorbeasca tot despre Anca. In cazul asta ma intreb ce cauta acolo topicuri precum "Membrii forumului", "Instrumentul preferat"" sau "O vara incendiara".
De fapt nu mai are rost sa ma intreb nimic, pentru ca siteul nu are o rubrica "Off Topic". Si oricum intrebarile mele aveau legatura cu Anca.In fine,se pare ca nu am fost inteles prea bine(lucru de care de la inceput mi-a fost cam teama) si am fost pus "la zid" pe nedrept.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Sâm Oct 06, 2007 9:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Cred ca tu nu ai inteles ceva.

Nu Class a inventat stilul pe care-l canta Anka ci Anka si-a pus amprenta asupra acestui stil de cand era in Class si acum a ramas Anka cu acest stil. Si nu este chiar exact acelasi stil ci al Ankai este mult mai reusit. Uf, am repetat prea mult dar ca sa fie mai pe intelese.


ANKA nu mai are nicio legatura cu CLASS de aceea nu mai este necesar sa vorbesti despre ei. Class este un capitol incheiat in viata Ankai. Nu te pune nimeni la zid ci nu isi au rostul astfel de discutii.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Oct 06, 2007 9:10 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

E chestia de a fi la subiect Lau draga...si aici subiectele sunt despre noi formistii si fanii Anka si normal despre Anka...nu crezi ca e f normal de vreme ce e forumul Ancai?eu cred ca da...la fel cum in alte forumuri se discuta despre alti artisti..etc... Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Dum Oct 07, 2007 8:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

Lau, noi n-am vrut sa te punem la zid Crying or Very sad sincer. Pe de o parte, zic ca e alegerea Malinei sa fie fan Class sau Anka. Eu nu cred ca ai zis-o cu rautate, dar mie nu cred ca mi-ar fi cazut bine sa-mi spuna cineva ca nu se astepta la anumite decizii Wink In fine, e intre voi treaba, va descurcati, va lamuriti Smile
Pe de alta parte, sunt de acord ca la "Discutii diverse" sa se vorbeasca si altceva decat despre Anka (desi topicul asta tot despre ea este)... hai ca am uitat ideea Embarassed
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community