Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 Tot eu! « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Argaseala Gabriela
MesajTrimis: Joi Oct 02, 2008 7:06 pm    Titlul subiectului: Tot eu! Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 01/Aug/2008
Mesaje: 2
Locație: BRASOV

Si iata ca tot eu va deranjez!!!La 2 luni dupa ce m-am inscris si de cand nu am mai intrat.Acum sunt 5 luni de cand eu cu Tzutzu meu avem cd-ul.Si-acum il mai ascultam spre teroarea prietenlor nostrii care oricum nu ne mai suportau dupa prima luna de ascultat.Dar ce sa le facem...?Gusturile nu se discuta.
Si melodia 7 "Cineva" tot melodia noastra a ramas!
Toata vara cu cd-ul in masina si cu muzica la maxim!Anca te iubim!

_________________
Gabriella
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Joi Oct 02, 2008 7:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Te rog sa nu mai faci topic nou cand vrei sa scrii ceva Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Oct 02, 2008 10:14 pm    Titlul subiectului: hello! Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Grabriela,ne bucuram ca iti place piesa "Cineva" si ca apreciezi albumul Very Happy
Insa cum zicea si colegul meu ,plz scrie cat de cat la topicurile deja existente mesaje de genul.Este deja topic in forum si pt "Cineva"si pt aprecieri si pareri legate de albumul Ancai Wink
Te asteptam cu drag Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community