Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 o veste buna si o intrebare:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Dum Sep 30, 2007 7:02 pm    Titlul subiectului: o veste buna si o intrebare:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Vestea buna e ca am deschis pe myspace profilul Anka: www.myspace.com/ankabadiu
Iar intrebarea este daca nu cumva stiti sau chiar ati facut in acelasi domeniu un al profil,adica acesta: www.myspace.com/ancabadiu
Cine stie ceva...este rugat f mult sa puna un mesaj aici la acest subiect!
merci!
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Mie Oct 24, 2007 8:12 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Mar Oct 02, 2007 9:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

eu, una, nu stiam de profilul ancabadiu. vad ca scrie 15 ani si united states. chiar n-am idee Shocked daca am timp, poate ii trimit un mesaj si o/il intreb.
chiar frumos ca ai facut un profil al Ankai, l-am adaugat si pe acesta Smile
abia astept sa vad cum se dezvolta! Mr. Green
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Oct 02, 2007 6:51 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da DeeDee, multumesc de ajutor Wink poate dam cumva de "proprietarul"celuilalt profil Anka Wink
Iar la profilul acela al nostru nu am lucrat singura Wink ci cu ajutor din partea celuilalt admin al forumului Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Mie Oct 03, 2007 5:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

N-ai pentru ce Wink
Am incercat sa-i trimit mesaj, dar zicea ca nu accepta decat de la cei din lista. ok.
Ii dau add, si zice ca nu accepta decat daca ii stiu emailul sau numele de familie. Am incercat Badiu, nimic.

Dar am gasit ceva util in cazul furtului de identitate pe MySpace: http://www.myspace.com/Modules/Help/Pages/HelpCenter.aspx?Category=3&Question=26
Sper sa fie de folos Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Oct 03, 2007 7:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu am trimis mesaj si mi-a acceptat Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Mie Oct 03, 2007 7:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

PATRIK a scris:
Eu am trimis mesaj si mi-a acceptat Wink

la contul ancabadiu sau ankabadiu? Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Oct 03, 2007 3:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Primu ca am si vb cu Malina de el.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Oct 03, 2007 7:08 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

DeeDee, la contul"ancabadiu"m-am referit ,ca exista deja,e al unui necunoscut(cel putin de noi) cu "c"...pt ca numele oficial de scena al Ancai este Anka cu "k".si de aceea vrem sa exite un singur domeniu cel oficial:Anka Badiu Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Joi Oct 04, 2007 9:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

Da. Eu i-am dat mesaj (si n-am reusit) celei cu "c" (sa lamurim cu ea), iar Patrik celei cu "k" (si a reusit) si nu ne-am inteles Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Joi Oct 04, 2007 2:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Cel cu "k " e a lui Malina....eu am trimis mesaj la ala cu "anca badiu"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Vin Oct 05, 2007 8:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

si s-a trimis deci Shocked
inseamna ca o avea ceva cu mine personal Laughing
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Vin Oct 05, 2007 11:27 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Nu cred DeeDee...nici eu nu am reusit....de aceea ma bucur ca Patrik a reusit si ne-a ajutat cu mes acela:)
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Oct 06, 2007 8:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Acuma sper sa si raspunda Exclamation
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Dum Iun 22, 2008 4:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nu a mai raspuns nimeni acolo pe myspace deci topic closed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community