Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 Question for fans:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
single nr 3-Anka
CINEVA
66%
 66%  [ 8 ]
LOVE ME TONIGHT
33%
 33%  [ 4 ]
Voturi totale : 12
Autor Mesaj
Lau
MesajTrimis: Dum Noi 04, 2007 2:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Lucian, ai dreptate. Mai ales ca vin si sarbatorile Cineva e o melodie care "merge la suflet" perfect Wink . Chiar daca nu sunt prea atras de genul asta de muzica, este o melodie f misto.
Iar in legatura cu al patrulea single, eu poate ca as fi mai visator si as alege chiar varianta remixata de la Love Me Tonight Laughing . E prea tare melodia.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DeeDee
MesajTrimis: Dum Noi 04, 2007 9:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

asa e. eu una sper sa le promoveze pe amandoua. in ce ordine, nu conteaza Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Dum Noi 04, 2007 2:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ordinea este clara. "Cineva" va fi urmatorul single si sa speram ca va fi si "Love me tonight" sau poate chiar alta piesa. Cred ca tot noi vom vota, nu? Sper! Very Happy Very Happy Very Happy Sa ne intrebe iar Anka ce piesa vrem. Mai e destul pana atunci. Din decembrie ne vom bucura de "Cineva" care e in mintea si in inimile noastre, adica ANKA. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Vin Noi 09, 2007 10:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

eu as vota tot albumul, daca nu e vreo problema... Rolling Eyes
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Vin Noi 09, 2007 11:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

DeeDee a scris:
eu as vota tot albumul, daca nu e vreo problema... Rolling Eyes


Ce tare ai fost la faza asta Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Noi 10, 2007 12:44 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Si eu Dee Dee Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 5:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

P?n? la urm? a fost "Cineva", dar ne?tiind-o pe cealalt?, nu m-a? putea pronun?a. Confused
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
luczian
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 5:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

cumpara albumul! Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 5:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Sorry, dar nu-mi permit. Wink Wink Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Aug 16, 2008 12:18 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Poti cumpara piesa...sau sa faci rost de ea Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Dee-Dee
MesajTrimis: Joi Aug 21, 2008 11:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Ian/2008
Mesaje: 35
Locație: Giurgiu

Citat:
Sorry, dar nu-mi permit.

Chiar daca ti-l permiteai (desi mie 20 ron nu mi se pare extraordinar) nu cred ca l-ai fi gasit. Eu am avut noroc intr-o excursie sa dau de el.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Tainted Love
MesajTrimis: Joi Aug 21, 2008 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Albumul se gaseste in continuare in toate magazinele de specialitate din Sibiu...chiar observasem zilele trecute cautand altceva. Si intr-adevar, 20-25 RON nu e un capat de lume. Cum am mai spus, echivalentul unei pizza...
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Sâm Aug 23, 2008 9:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Sunt destui care nu-?i permit acea pizza. Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Dum Aug 24, 2008 12:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ok. Haide-ti sa incetam pe tema asta. E alegerea fiecaruia daca vrea sau nu sa cumpere albumul ANKA. Nu putem obliga pe nimeni sa faca asta. Important este sa se mearga la concertele Ancai, sa se stie de muzica ei, si daca se doreste este f. bine sa se cumpere albumul. Este alegerea fiecaruia... Nu se poate impune nimanui asta.

Eu ca fan consider doar pentru mine ca trebuie sa am muzica Ancai la mine in casa, in mana, reprezentata prin album. Asa ma simt eu implinit ca fan. Punct. Razz Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Dum Aug 24, 2008 1:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

haideti sa nu o luam pe aratura. important e respectul fata de un artist. daca-l ai, ii cumperi albumul. cu atat mai mult, cu cat e roman. nu te poti numi fan al cuiva pana nu ai un album. parerea mea.

dar, evident, traim intr-o tara libera si fiecare face ce vrea. si, la fel, fiecare isi stie mai bine situatia materiala decat oricine altcineva si ce prioritati are. deci polemica asta o putem continua pana la nesfarsit sau ne putem focaliza pe un subiect de actualitate.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community