Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 ANKA la "TONOMATUL DP2"-25 oct 2007 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Mie Oct 24, 2007 6:59 pm    Titlul subiectului: ANKA la "TONOMATUL DP2"-25 oct 2007 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Maine 25.10.2007 Anka invitata la Tonomatul DP2 Wink ora 10 Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată MALINA la Mar Oct 30, 2007 11:56 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Oct 24, 2007 7:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Super! Chiar imi era dor sa o mai vad pt ca nici la celelalte emisiuni nu am vazut-o. Nici maine nu am sa o pot vedea in direct dar am sa pot vedea inreg pe site-ul tvr. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Oct 24, 2007 8:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Doar la emisiuni din astea matinale e invitata la care un om care e la scoala/facultate/servici nu le poate vedea Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Oct 24, 2007 9:29 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Unii cu mici exceptii ca mine Very Happy pot vedea Shocked am noroc Wink
Pt restul va fi inreg emisiunii pe site la tvr 2 Wink asa ca abia astept sa o vedem pe Anka Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 12:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Si eu am noroc si pot sa o vad. Smile Am laboratoare de la 16. Abea astept sa o vad ca imi e tare dor de ea Smile .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lau
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 11:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Rusine TVR, rusine celor de la Akc(id)ent pentru felul in care au organizat emisiunea. Sad Au adus niste sclifosite inca de la inceputul emisiunii care cantau aiurea melodiile de la Beyonce sau Evanescence. Iar Anka a cantat doar o melodie si atat. Nici nu au mai bagat-o in seama. Cred ca daca era Maruta altfel stateau lucrurile. M-am uitat doar pentru Anka si doar acesta ar fi motivul pentru care ma mai voi uita vreodata. Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 2:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ai perfecta dreptate Lau. Si eu sunt f. indignat. Sunt niste badarani, prost crescuti si habar n-au sa lege doua cuvinte si nici sa se comporte cu adevaratii artisti de calibrul Ankai. Anka a fost o dragutza si o diplomata. Meritau sa ii faca de tot rasul. Si Mali, se vedea ca era suparata, dar a fost si Mali dragutza. Ce m-a deranjat f mult a fost cand i-a spus Marius Ankai sa o tzina el in brate.. cata obraznicie fata de Anka care este o finutza. F. urat. Si faza cand i-au spus blondul ala nesimtit ca este urat imbracata. Cat tupeu pe el. A fost cel mai frumos imbracata in comparatie cu Diana si celelalte. Am stiut din momentul in care a plecat Catalin, ca emisiunea se va duce de rapa. Eu am vazut inreg pe tvr pt ca eram la facultate si mi-a dat Mali sms si am trimis. In rest, nici eu nu ma mai uit de cand a plecat Catalin.

Oricum, Anka noastra a fost superba!!! Am vazut smsul lui Lau si cred ca ati vazut si voi smsul meu. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 5:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Sa speram atunci ca va fi invitata la Happy Hour daca ii duceti dorul lui Marutza Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 7:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Da. Si eu sper sa fie invitata. Chiar ii spuneam si Malinei. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 8:27 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Dragilor una peste alta aveti dreptate...cam cu totul altfel aceasta emisiune moderata de artisti Wink in orice caz eu m-am bucurat nespus de prezenta Ancai in aceasta emsiune,a fost asa cum este ea mereu:cea mai speciala Very Happy m-am bucurat ca am reusit sa-i transmit toata admiratia noastra si nu am fost suparata pe nimic,doar ca eram la servici si mai erau si alte persoane cu mine si de aceea am avut un ton mai altfel Very Happy
emisiunea cred ca ati revazut-o pe site la ei.o sa pun linkul si pt ceilalti vizitatori si pt oricine vrea sa vada sau sa revada emisiunea:
http://www.tvr.ro/emisiune.php?id=670#
Adi,un sms fosrte frumos ma bucur ca desi erai la facultate ai reusit sa trimiti si esti mereu un fan cool!pup!
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 8:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Sarumana Malina. Cu mult drag pt. Anka si pt voi prietenii mei de aici. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 10:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Apropo de smsuri. Ca sa imi afiseze unul a trebuit sa trimit trei. Ma si gandeam ca e posibil ca intentionat, dupa ce a sunat Malina iar Anca a zis cine este, sa nu afiseze si mesajul meu. In fine, Anka nu merita asa ceva. Dar poate ca pustoaicele alea au "sarit" cu banul. Poate de asta li s-a dat (mult) mai multa atentie. Alta explicatie nu vad.
Chiar spunea cineva intr-un sms ca nu stie cum de au putut chema fetitele alea si pe Anca. Sau ceva de genul asta. Nu mai stiu exact. Oricum, ideea era ca acea Diana, tipa care s-a lansat cu un videoclip in care aparea apropape dezbracata(Laguna-Alerg/injositor) nu trebuia sa fie chemata in acelasi studio cu Anka.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 10:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Aia canta cu Nicoleta Luciu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 11:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Da. Poate iti amintesti videoclipul formatiei Laguna in care astea doua se dezbracau si faceau baie in lapte.
In plus left inseamna stanga, nu dreapta asa cum zice ea.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 25, 2007 11:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

De platit, nu cred ca au platit insa ai dreptate cand spui ca nu aveau ce sa caute ipe aceeasi canapea cu Anka. In fine, acum chiar nu mai conteaza. Ce a fost, a fost. La mine a mers doar cu un sms. Anka a fost minunata, adorabila si este Anka noastra si noi o iubim. Daca altii nu stiu sa o aprecieze si sa se comporte asa cum trebuie, Anka o sa aiba grija si ea sa nu mai accepte astfel de invitatii si sa mearga acolo unde stie ca este bine primita, respectata si apreciata la justa valoare. Very Happy Ati vazut si voi ce frumos a fost in februarie sau martie, nu am retzinut exact, cand a invitat-o Catalin. Ma bucur ca nu le-a cantat live. Smile))) Nici nu meritau sa o auda sau sa le demonstreze lor ca are voce adevarata si nu ragaituri. Noi stim f. bine cine este Anka si ce poate si ea deminstreaza acolo unde se merita sa demonstreze. Very Happy Gata, ca m-a luat valul si nu ma mai opresc. Defect de jurnalist, ce sa fac. Smile Laughing Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community