Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 piese preferate(de sezon):) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
luczian
MesajTrimis: Vin Mar 28, 2008 11:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

ziceam si-ntrun post anterior ca imi place mult piesa, simteam potentialul la baietii si fata astia/asta in piesele alea prea light ca sa fie... light, ce le-au scos anii trecuti. si uite ca s-a si materializat sub forma unei piese ce suna f. bine si a unui videoclip inedit si interesant, in acelasi timp. Wink

sunt pe calea cea buna, tinereii de peste prut. Laughing
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
luczian
MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 3:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Kanye West - Homecoming (feat. Chris Martin).

e o colaborare inedita, la prima auditie nu mi-a placut. ce-mi place la baiatul asta ca nu e atat de gangsta ca si colegii lui de bransa (50 Cent, par example). si videoclipul e foarte fain, filmat in Chicago, unul dintre cele cateva metropole americane despre care poti sa zici ca nu sunt "trase la xerox".
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
luczian
MesajTrimis: Dum Mai 18, 2008 3:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

ce ziceti de noua melodie de la Coldplay - Violet Hill? eu zic ca e cea mai buna de la The Scientist incoace. la noi, e promovata timid de Guerilla, in UK deja doboara topuri.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Mai 18, 2008 5:29 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Luci my man...mi-ai luat-o inainte cu Coldplay Twisted Evil Imi place piesa...si albumul suna f bine Wink Il recomand tuturor Wink
Imi place la nebunie Kat Deluna...albumul e bestial Twisted Evil
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Lun Mai 19, 2008 1:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Da ,e dragutza piesa violet hill,dar clipul parca imi place mai mult ...e funny Very Happy oricum,Clocks ramane preferata mea..
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Sâm Iul 05, 2008 7:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

ce ziceti de varianta noua de la Departe de noi a celor de la DJ Project? eu zic ca suna mult mai bine decat varianta de pe album si... videoclipul m-a convins sa vizitez cat de curand clubul ala din Timisoara. Twisted Evil
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iul 05, 2008 9:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Heaven Studio ,nu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Sâm Iul 05, 2008 9:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Asa se pare.
Dar parca tot ei aveau un videoclip filmat in Park Place, tot in Timisoara. Sau ma insel?! Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Sâm Iul 05, 2008 10:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

si eu sunt de parere ca suna mult mai super varianta noua a piesei departe de noi. este clubbing si e mult mai adecvata sa putem dansa pe ea in club.

despre clip pot sa spun ca este inedit si reusit. imi place. sunt unele faze pe care nu le inteleg. ma refer la cele cu impuscaturile in pereti si in toata acea casa... dar ca imagine da foarte bine.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community