Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Anka la "Coolmea distractiei":) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Vin Noi 02, 2007 10:28 pm    Titlul subiectului: Anka la "Coolmea distractiei":) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

In aceasta seara Anka & the band invitati la Tvr2 la "Coolmea distractiei" Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Sâm Noi 03, 2007 11:12 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Noi 02, 2007 10:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

La 22.30. Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 12:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Am avut o zi foarte naspa care abea asteptam sa treaca odata. Insa tocmai am vazut-o pe Anka pe TVR2 si acum realizez ca totusi am avut o zi misto Laughing. Si de aceasta data Anka a fost la inaltime si a dat si informatii despre viitorul single Laughing . A meritat sa ma uit la emisiunea aceea de "doi lei". Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 1:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

simpatica aparitia la emisiune. mi-a placut ca Anka a cantat ambele single-uri. mi-era tare dor sa vad live o emisiune cu Anka. Razz

totusi... cam pierdute prezentatoarele... Laughing
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 2:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Nici nu mai conteaza cine prezinta daca invitata este Anka. E suficient sa o vedem pe ea..

Si mie mi-a placut Ankutza. Pacat ca nu a cantat live. Nu vreau sa fiu ingrat. Spun si eu ce imi doresc si ce mi-ar placea. Inteleg ca nu ai mereu starea necesara, mai ales ca emisiunea nu este de mare anvergura. Smile A fost super frumos si asa. Dulce, naturala, frumoasa, ca intotdeauna. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 10:29 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anka a fost foarte frumoasa Wink Iar cu "live-ul" Adi draga sti cum este la emisiunile TV.nu se merita intotdeauna din cauza ca transmisia este cum este la noi,iar un artist de talia Ankai chiar nu are nevoie sa cante live la orice aparitie Wink Si iti mai zic sigur, ca Anka canta la orice ora din zi sau noapte,are intotdeauna starea si pregatirea sa cante live Wink Pt mine "cantatul live" are valoare si merita la concerte nu la emis TV Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Carolina
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 12:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 30/Apr/2007
Mesaje: 17

Nu puteti pune inregistrarea pt. ca eu din pacate nu am vazut emisiunea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 12:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nici eu ca dormeam dus la ora aia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 1:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

cred ca se gasesc inregistrari pe site-ul tvrului. dar nu stiu sigur Confused
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Sâm Noi 03, 2007 3:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Stiu Mali. Nici nu m-am gandit ca Anka nu poate canta. Am zis doar ca mi-as dori sa se poata canta live si la emisiuni. Este ok. Cum ai spus si tu, se merita doar la concerte live-ul. Smile Pup.

Inregistrrarea emisiuni este pe site-ul tvr. Cautati acolo ca veti gasi.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community