Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 La Multi Ani! « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
luczian
MesajTrimis: Vin Dec 28, 2007 10:11 am    Titlul subiectului: La Multi Ani! Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

avand in vedere ca de rev o sa ma refugiez in munti (lol), in cateva minute o sa plec si, evident, n-o sa mai am acces la net anul asta, nu puteam sa ratez sansa sa va urez tutror un An Nou Fericit!

sper ca ati avut un an minunat si fie ca 2008 sa va surprinda cu multe dorinte implinite, sanatate cat incape, fericire si dragoste multa! Smile

eu, unul, am avut un an f. bun, iar forum-ul asta, alaturi de muzica Ancai, a reprezentat in numeroase randuri sursa mea de liniste si de bucurie, mai ales in zilele cat eram la mii de km departare. multumesc tuturor forumistilor pt asta si din tot sufletul va urez tuturor numai bine! Wink

La Multi Ani!

(p.s.: nu uitati sa duceti la chefuri, pe unde mergeti, CD-ul cu Anka Very Happy)
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Vin Dec 28, 2007 4:55 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Lucian al nostru dragutz ca de obicei! Very Happy Have fun!pooop!
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Dec 28, 2007 6:55 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696



_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Dec 29, 2007 5:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

LA MULTI ANI si implinirea tuturor dorintelor in anul ce vine !!!!!!!!!!



Ultima modificare efectuată de către PATRIK la Lun Dec 31, 2007 4:32 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Lun Dec 31, 2007 1:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

La Multi Ani va urez si eu cu mult drag! Sa speram ca noul an va fi mai bun si mai prosper pt. fiecare. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Lun Dec 31, 2007 8:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

La multi ani si din partea mea&un an nou plin de bucurii si impliniri!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Ian 02, 2008 2:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ce faceti? Cum va simtiti in noul an? Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mie Ian 02, 2008 3:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Nu stiu daca sa ma bucur sau sa fiu trist ca a mai trecut un an. Ma gandesc la noul an cu mai mult optimism. Sper sa imi mearga mai bine ca in 2007, cel putin asa se prevede.
Sper sa trec cu bine si de sesiunile care mi-au mai ramas si sa iau licenta. Astea sunt pe primul loc. Apoi sa raman definitiv la jobul pe care il am(si sa fiu avansat:P) si sa mi se indeplineasca o mare dorinta(nu o spun ca poate nu se mai indeplineste Smile )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Mie Ian 02, 2008 7:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

LA MULTI ANI!!!Cum v ati distrat de revelion?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Ian 02, 2008 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

La Multi Ani ANKA !!!

Eu cu cateva amice, am iesit in oras si apoi am stat in casa si am ascultat muzica ta, normal, pe langa alte piese, ne-am uitat la tv si am facut glume si cam atat. Toate astea pana la 7 dimineata. Smile

Tu cu siguranta te-ai distrat mai mult cantand. Ai imbinat utilul cu placutul. As fi dat orice sa fiu de revelion la un concert de al tau. Very Happy

Te pup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Joi Ian 03, 2008 10:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

De revel a fost misto. M-am intalnit cu cativa prieteni cu care nu m-am mai intalnit de vreo doua luni. Ne-am distrat, am cantat, am si baut(cu masura)... intr-un cuvant a fost k lumea. Iar daca aveai concert si la Timisoara cu siguranta eram prezent. Eu oricum te astept aici. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Vin Ian 04, 2008 1:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Nenea din poza este Giovanni de la mtv..v am spus despre petrecere...iar de revelion ce sa va spun,a fost f frumos..Cheile Bicazului imbracate in zapada aratau senzational..am cantat in niste locatzii f elegante,iar lumea de acolo a fost super..la intoarcere am facut 11ore pe drum dar nu am fost obosita.era sa fac un mic accident din cauza ghetusului .m am invartit putin cu masina dar nu s a intamplat nimic...multumesc lui Dumnezeu :)ma bucur ca v ati distrat de rev si banuiesc ca ati si mancat mult Very Happy ca eu am mancat f mult,peste tot unde eram invitata cu greu puteai rezista tentatiilor culinare Sad odata pe an este craciunul si revelionul! Smile in perioada asta o sa intru in studio sa lucrez la noul album ,iar clipul va intra pe la sfars lunii ianuarie...cam astea ar fi noutatzile...va pup,aveti grija de voi Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Ian 04, 2008 2:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ioi, bine ca nu ai patit nimic Anka!!! Fiuf... Smile

Eu unul, nu am mancat mult pt ca nu am putut. Nici nu am fost la cine stie ce ospatz dar pe tine te inteleg Anka ca nu puteai refuza mesele copioase. Smile

De abia astept noul album. Si clipul il astept cu nerabdare.

Te pupam si noi si sa ai si tu multa grija de tine. Smile Puuup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community