Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 VIDEOS TOP 3 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
aadmin
MesajTrimis: Lun Dec 10, 2007 2:50 am    Titlul subiectului: VIDEOS TOP 3 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Lun Dec 10, 2007 3:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

COOL !!! Multumim! Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Dec 11, 2007 9:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Very Happy SUPER!!!
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Sâm Dec 15, 2007 11:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

WOW!
Foarte tare! Smile
Si la mai mare! Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Vin Dec 21, 2007 1:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

ceea ce e si mai interesant, e faptul ca din 10 dec pana azi, pe youtube, clipul (varianta postata de paristocrate) a ajuns la 22.267, asta insemnand 2.733 vizualizari in 11 zile! fara indoiala, o sa mai auzim de My baby inca ceva vreme de acum inainte... Very Happy

si cum cifrele (uneori si pt unii oameni) nu spun nimic, iata un fapt inedit: daca o persoana ar fi vizualizat clipul de 22.267, asta ar fi insemna ca ar fi stat 55 de zile si jumatate (incontinuu) in fata monitorului. Wink lucru departe de limitele fizice, dar nu imposibil d.p.d.v. psihic, avand in vedere cat de incantatoare e prezenta Ancai! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Vin Dec 21, 2007 2:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Dragii mei,ce faceti de sarbatori?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Dec 21, 2007 7:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Eu voi fi singur si anul acesta de sarbatori... Sad Sad Sad

Nu o am decat pe mama... de Craciun voi sta cu ea iar de revelion chiar nu stiu ce voi face... Sad(( Sad(( Sad(


Tu ce vei face Anka noastra draga? Smile Puuup. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Vin Dec 21, 2007 9:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

anca a scris:
Dragii mei,ce faceti de sarbatori?


Ne gandim la tine Cool Razz Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Dec 21, 2007 9:34 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Excat Patrik Wink De Sarbatori,alaturi de alte lucruri minunate NE VOM GANDI LA TINE ANCA Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Dec 21, 2007 11:15 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696


_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Vin Dec 21, 2007 11:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

De Craciun o sa ma intalnesc in Stuttgart cu parintii mei (nu ne-am mai vazut de mai bine de 3 luni), o sa il petrec impreuna cu ei si cu niste prieteni, apoi, pe 29 decembrie o sa ma duc in Duisburg sa ma intalnesc din nou cu dom'shoara din avatar, iar 31 decembrie ma va prinde in K?ln. Mai apoi raman in D?sseldorf la 2 prieteni pana pe 3 ianuarie, cand ma intorc in Marburg, pentru ca o sa ma viziteze aici niste prieteni din Romania. Multe, nu? Insa astept cu nerabdare sa ma intorc acasa si sa te revad pe tine, Anca! Chiar daca la Premiile MTV in vara n-au fost conditii pentru a intra in contact cu tine, sunt convins ca la urmatorul concert te cunosc si in adevaratul sens al cuvantului! De abia astept! Wink

Craciun fericit tuturor si un 2008 plin de realizari pe toate planurile! Wink
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Sâm Dec 22, 2007 12:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Dragii mei, cu exceptzia zilei de Craciun pe care o voi petrece cu atat de mult drag in mijlocul familiei mele, in fiecare seara am concert, chiar acum ma pregatesc sa merg la inca unul. Dupa concert, aseara am mers la Party-ul Mtv unde a fost f dragutz, evident, multa lume din bransha, ziaristi, etc, personal m-am simtzit chiar excelent!!
Va urez cu mult drag sa avetzi Un Craciun Fericin alaturi de cei dragi!! Very Happy
Va pup muult!
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Dec 22, 2007 9:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Si noi te-am pupat si sa ai parte de cel mai fericit Craciun ever Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Sâm Dec 22, 2007 10:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Eu maine ma duc acasa in DTS. Vroiam sa ajung mai devreme, dar na, serviciul asta... Crying or Very sad
In fine, pana pe 27 voi fi in Severin alaturi de familie (pe sora mea nu am vazut-o de o jumatate de an) si cu vechii prieteni cu care ma intalnesc foarte rar(dar si cand ma intalnesc se lasa cu chef "greu" Cool .
Pe 28 si 29 voi lucra iar revelionul cred ca il voi face cu prietenii de la facultate sau ma voi duce undeva la Resita. Nu stiu sigur. Cam asta voi face de sarbatori.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community