Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Anka la Marutza:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Joi Noi 29, 2007 11:27 pm    Titlul subiectului: Anka la Marutza:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Aceasta va fi topicul in care vom da commenturi dupa emisiunea de miercuri 5 decembrie 2007 Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Vin Dec 07, 2007 2:57 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 4:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anka quote:"Pro tv, la Marutza Very Happy Vom canta in premiera varianta unplugged a piesei "My Baby" Very Happy
superrrr Shocked abia asteptam Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 8:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Mi-a placut ca a fost f. vorbareata Anka si bine dispusa si sincera ca intotdeauna. Nu stiu ce se intampla dar de la un timp Marutza a devenit obraznic.

Chiar nu stia ca mama Ankai nu mai este in viata? In rest a fost super ca a cantat LIVE.

Imi place varianta la "my baby". Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 8:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

pfoai, deci a fost o aparite de cinci stele... iar varianta de la My baby pe care a cantat-o Anca m-a lasat iar fara cuvinte. felicitarile mele si sper sa avem ocazia sa scultam varianta asta ca un bonus track pe urmatorul album! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Carolina
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 9:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 30/Apr/2007
Mesaje: 17

mi-a placut foarte mult de Anca, a cantat minunat are o voce extraordinara
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lau
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 10:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Regret nespus de mult ca nu am putut sa vad emisiunea. Multi m-au sunat sa-mi spuna ca este la Maruta iar cand spuneam ca nu ma uit ramaneau surprinsi. Asta pentru ca sefu' a avut chef sa tina o sedinta de la 17.
Sper sa o vad la Teo.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 10:56 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anka a fost la inaltime!Mi-a placut mult de tot varianta asta la "My baby" Very Happy Cat despre Anka a fost asa cum o stiu eu dintotdeauna Very Happy cum e ea in sufletul meu Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 10:59 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Cat despre Lau si altii care nu au vazut emisiunea,poate zilele astea voi reusi sa pun inreg. partii cu Anca Wink pana atunci emisiunea e in reluare de la 6 dimineata!eu sunt treaza la ora asta asa ca o voi revedea Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 11:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Cu tot respectul pe care il am pentru Anka si pentru voi, nu cred ca voi putea sa vad emisiunea in reluare. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mie Dec 05, 2007 11:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Lau a scris:
Cu tot respectul pe care il am pentru Anka si pentru voi, nu cred ca voi putea sa vad emisiunea in reluare. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Chill ca va fi pe site... www.happyhour.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Dec 06, 2007 12:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Nu au pus pe site decat cu Alexandra Ungureanu si Celia.

Lasa Lau, poate o sa vezi inreg de la Malinutza. Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Dec 07, 2007 2:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696


_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Vin Dec 07, 2007 4:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Ce dulce a fost Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Vin Dec 07, 2007 8:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Acum regret si mai mult ca am ratat emisiunea. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Dum Dec 09, 2007 5:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Atunci tre' sa ma dau bine pe langa Malina sa vad si eu inregistrarea Razz
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community